Nokia BH-106 Bluetooth Kulaklık Yorumları

Nokia BH-106 Bluetooth Kulaklık Yorumları

54 YORUM
31 adet yıldızlı yorum
14 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Nokia BH-106 Bluetooth Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla

acil durumlarda ahizeden beni kurtarması nedeniyle harika bi ürün, herkes almalı telefonu kulağa dayamamak cok rahat

YorumBudur.com aracılığıyla

bluetooth 2.0 kullanıyor hızlı ve ses kalitesi daha iyi oluyor ancak kullanım açısından kablosu çok uzun daha iyi bir performans için kablolu kulaklık alınması daha akıllıca olur

NI1 aracılığıyla, 05.07.2017

Konuşurken karşı taraftakine hafif cızırtılı gidiyor ses, ancak anlaşılır, konuşmaya engel değil. Telefondan çok uzaklaşmadan konuşmak gerekiyor.

NI1 aracılığıyla

konusmak icin harika

urun daha once kullandigim fiyati daha yuksek ozellikleri daha fazla olan urunlerden daha ucuz daha sade ve ses problemi olmayan bir urun. amaciniz bluetooth ile konusmak ve ses kaliteli olarak iki tarafada iletlmesi ise digerlerinine bosuna para odemeyin.

HepsiB. aracılığıyla

gayet kullanıslı

urunu aldıgım bır hafta kadar oldu ve kablosuna ıhtıyac varmıydı düşünüyorum doğrusu ama kullanıs olarak gayet kullanıslı ve özellikli. kulaklık sesı guzel ve mıkrofon sesı yakalıyor.

HepsiB. aracılığıyla

beklenen performansı sağlamıyor

konuşmalar karşı taraftan yankılı duyuluyor. kulaklık anatomik olmadığından sürekli olarak kulakta durmuyor. kulaklıkla istasyon arasındaki kordon daha uzun olabilirdi. kısaca tavsiye etmem

HepsiB. aracılığıyla, 03.02.2010

Tam İstediğim gibi

Hepsi burada com dan aldım şu ana kadar kullanmış olduğum diğer marka ve Nokıanın bazı modelleri içersinde en iyi ses iletimi ve Eşleşmesi bu cihazdır ayrıca diğer cihazlar telefondan kopma yapıyordu bu kulaklıkta kopmada olmuyor ve kapalıyken açtığımda tanıttığım cihazla hemen eşleşiyor anlacagınız 4x4 lük bir cihaz kesinlikle tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla, 03.09.2010

inanılmaz başarılı bir ürün

Daha önce birçok bluetooh kulaklık kullanmıştım, pilleri 1-2 saatte biter, 2 metreden sonra hışırdamalar başlardı. Nokia BH-106 bugün elime geçti. Yaklaşık 7-8 metre sorunsuz ses iletişimi sağlıyor. Ayrıca bu fiyata kaçırılmaz olduğunu düşünüyorum..

HepsiB. aracılığıyla

Tek kelimeyle mükemmel

Arkadaşlar belki inanmazsınız ama neredeyse bir nokia5800 parsından daha fazla para harcadım bluetooth kulaklıklara.. BUGÜNE KADAR KULLANDIKLARIMDAKİ ORTAK SORUNLAR : Taşıması bir dert, karşı taraf sesini tam alamaz bir dert, kulağında sürekli dursa baş ağrısı yapar bir dert (telefonla sürekli sinyal alışverişi yapması sebebiyle).. kısacası bu sorunların hiçbiri bu cihazda yok.. gerçekten bu paraya böyle bir kulaklık bedava diyebilirim. kendim aldım kullandım arkadaşıma da aldım. ŞİDDETLE TAVSİYET EDERİM. Not : Alırsanız cihazı gömleğinzin sol tarafına tutturun ve kabloyu sağ taraftan boynunuza dolayıp kulaklığını kulağınıza takın böylelikle kablo fazlalığını atmış olursunuz. Bu arada ben Nokia 5800 kullanıyorum. Mükemmel bi ikili oldular

HepsiB. aracılığıyla

Yok böyle bir hız

Akşam sipariş verdim sabah geldi. Ayrıca cihaz çok iyi. Cihazın arkasındaki klips sayesinde , ceketin yakasına takıp telefon çaldığında kulaklığını kulağıma alıyorum. TElefonun orjinal kulaklığından farkı yok,Tek fark kablo sıkıntısı yok. Teşekkürler.

HepsiB. aracılığıyla

çok iyi

çok kullanışlı, gayet başarılı. daha önce pahalı iyidir diye en az 7-8 tane kulaklık denedim hiç birisinden memnun değildim. bu hem ucuz hemde çok iyi. ses iyi, çekim süper, gürültü gönderimi minumum. sonuç çok başarılı.

HepsiB. aracılığıyla

kulakta durmuyor

ürünü yorumları okuyarak aldım ama yorumlardaki gibi çıkmadı sesi ne kadar iyi olursa olsun kulakta durmadımı bir işe yaramıyor.bu sebeple tavsiye etmiyorum.

HepsiB. aracılığıyla, 11.11.2010

Çok iyi

Kulaklık sesi çok iyi, karşı taraf sesi çok iyi alıyor, hiçbir zaman kopma yapmıyor, telefondan uzaklaştığımda (yaklaşık 10 metre) bile seste kesilmeler yaşanmıyor. Teferruatlı olmasın fakat vaat ettiği herşeyi yapsın diyorsanız hemen alın.

HepsiB. aracılığıyla, 12.05.2010

kaliteli

son derce güzel bluetootlu kulaklık dedigin böyle olur seslari umdugumdan daha iyi iletiyo algıma pişman olmadım çok fazla büyükte degil fiyatıda uygun ben herkese tavsiye ediyorum

HepsiB. aracılığıyla, 03.05.2011

kullanışlı ve kaliteli

çok sayıda ve çeşitte kulaklık denedikten sonra bh 106 yı aldım çok memnunum tavsiye ederim...Özellikle seyahat edenler için bire bir...

HepsiB. aracılığıyla

beklediğim kadar iyi değil

ürünü alırken fazla önemsemedim ancak kulaklık kızmının büyük oluşu rahatsız ediyor. ergonomik değil. bunun dışında ses ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım

HepsiB. aracılığıyla

harika

herzaman olduğu gibi hepsiburada kalitesiyle 2 günde elime geçti. hemen telefonumla eşleştirdim çok kolay eşleşmesi, karşı tarafın sesi net geliyor. karşı tarafada ses çok iyi gidiyor.

HepsiB. aracılığıyla

çok rahat

nokianın bu kulaklığı harika ve kullanmasıda çok rahat.eğer çok telefonla görüşüyorsanız ve başınız sıksık ağrıyorsa hiç düşünmeden alın bu ürünü.nokiadan vazgeçmeyin

HepsiB. aracılığıyla

çok güzel kullanışlı

aldım c6 nokia telefonuma tanıttım ve hemen kullandım. müzik dinledim. sıkıntı yok yani. herkese tavsiye ederim. kullanışı kolay kulakta duruyor. düşmüyor. en azından benim kulağımdan.

HepsiB. aracılığıyla, 10.01.2012

kablolu kulaklık derdi bitti

Nokia kalitesi ortada.Tavsiye ederim.Ancak kulaklık sesi bana biraz az geldi.özellikle hafif gürültülü ortamlarda.Bir de kulaklıkla radyo dinleyebileceğimi düşünmüştüm ama malesef olmuyor.

HepsiB. aracılığıyla

Kaliteli ve sağlam

Daha önce neredeyse tüm markaları kullandım hem malzeme kalitesi hem bağlantı hızı mükemmel. Yaklaşık bir sene oldu alalı.hiç problem yaşamadım.sterio olarak kullanamazsınız.eğer telefonla konuşmaksa düşünceniz.hiç düşünmeyin derim.

HepsiB. aracılığıyla, 05.11.2013

bugun aldım kullanıyorum güzel

beklediğim şeyleri karşıladı. kargo hızlı idi teşekkür ederim. eşleştirme çok kolay oldu. evin diğer ucuna telefonu koydum diğer ucuna gittim (arada iki oda var) çok net çekiyordu. müzik dinleme özelliği yok sanıyordum varmış müzik açtim dinleyebildim. kulaklık kısa gibi izlenim veriyor ama bence tam ve yeterli uzun olsa dolaşıyor. telefon eşleştikten sonra kulaklığı kapatip açtım otomatik eşleşti. ama telefonun bluetoot kapatip açinca eşleşmedi. eski kullandiğim kulaklik da eşleşmiyordu. bence tek eksiği kulağa takılan yeri daha güzel tasarlanabilirdi tam oturmuyor gibi ama benim kulağımda güzel durdu. umarım faydalı olmuşumdur alanlar güle güle kullansın.

Nokia BH-106 Bluetooth Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Nokia BH-106 Bluetooth Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele