Coloud Knock Blocks Beyaz Kırmızı Kulaklık Yorumları

Coloud Knock Blocks Beyaz Kırmızı Kulaklık Yorumları

2 YORUM
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Coloud Knock Blocks Beyaz Kırmızı Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 09.10.2017

Fiyatına Göre İyi İş Çıkarıyor

Özel kampanyası ile Hepsiburada' dan 9 TL + 7,90 TL kargo (Ertesi gün Hepsiexpress ile teslimat) satın aldım. Kablosu şerit şeklinde, ses gücü bu model için yeterli. Uç girişinin özel malzemeyle desteklenmesi kırılma ve kopmalara karşı iyi düşünülmüş. Kulak süngerleri rahat, terleme ve kaşıntı yapmıyor. Kulakiçi kulaklıklar gibi ses gücü beklentiniz yoksa memnun kalırsınız. Hafif malzemeden imal edildiği için rahatsız etmiyor. Bu güzel fiyata hediye eden Hepsiburada' ya teşekkür ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Çocuk için belki

Ürünü 9,90 TL'lik kampanyadan aldım. Hoparlör süngerinin sarı ve sünger yüzeyinin çıplak olması nedeniyle fiyatının ederi bu kadar. Ayrıca kafa boyu ayarının da olmadığını eklemek isterim.

Coloud Knock Blocks Beyaz Kırmızı Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Coloud Knock Blocks Beyaz Kırmızı Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele