Bloody G501 Radar360 Kulaklık

Bloody G501 Radar360 Kulaklık Yorumları

8 yorum
55 kişi 
41 kişi 
21 kişi 
11 kişi 

 • harika
  kulaklık sağlam bir şekilde geldi cuma akşamı akşam bile kargı pzt saat 3 te geldi kulaklık ise bu fiyata alabileceğiniz en iyi kulaklık. kulağı hic ağrıtmıyor normal kulaklıkların 2 katı ağırlıkta olduğu için biraz kafayı yoruyor ama bu performansa değer.
 • bu fiyata göre gayet iyi
  ses sistemi olarak çok iyi gerçi ilk kullandığım 7.1 ama farkı anlıyorsunuz ve kesinlikle gerekli bir lüks.uzun kullanımda ağrıtıyor tek sıkıntısı bu sanırım.O arada da mola verin :D.
 • Beş Yıldız
  Öncelikle kargo inanılmaz hızlı geldi. Gerek ses kısmı gerek mikrofonu fazlasıyla tatmin edici. Fps oyunu oynayanlar için fiyat/performans olarak kaçırılmaması gereken bir ürün. Malzeme kalitesi son derece iyi, sadece beklediğimden hafif çıktı.
 • Fena değil. Parasına değer mi? Kesinlikle hayır.
  Arkadaşlar kulaklığı bir kaç aydır kullanıyorum. Öncelikle şundan bahsedeyim ki Mikrofonu vasatın bile kat ve kat altında. Usbden yada jak girişinden bağırsam sesimi daha düzgün alır o derece. Kulaklığa gelince. Tatmin edecek seviyede bir ses almanız için 2 saat driverı üzerinden ayar çekmeniz lazım. Rahatlığı orta seviye. Ancak kullanılan malzeme ve kablo kesinlikle kaliteli. Bloody markasını çok severim Mouse mousepad klavyesini kullanıyorum aşırı memnunum. Ancak kulaklığı yapamamışlar.
 • Kaliteli
  2 yıldır kullanıyorum.çok memnunum.özelliklle cs go gibi online oyunlarda istenen performansı fazlası ile veriyor.
 • şahane
  3 yıldır kullanıyorum hiçbir şey yok kulağıma tam oturuyor ve hiç terletmiyo kulağımda en ufak bir cızırtı tizlik vesesin geç gelme durumu yok aldığım çoğu kulaklıkta bu 3 sorun vardı ama
 • F/P ürünü diyebiliriz
  Gerçekten eğer game kısmı ile ilgilenen varsa başarılı bir kulaklık.Diğer markalara göre ucuz 7.1 performansı gayet iyi.Driverındaki özelleştirmeleri söylemiyorum bile.


 • Sakın yaklaşmayın
  Kulağı 1 saat dolmadan ağrıtıyor. Sesler iyi baslar mükemmel ama tizler berbat


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!