HP RF824AA Kulaklık Yorumları

HP RF824AA Kulaklık Yorumları

10 YORUM
6 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

HP RF824AA Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla, 19.04.2020

Fiyat ne

YorumBudur.com aracılığıyla

kullanımı çok kolay ve tam bir ergonomik şekilde tasarlanmıştır ayrıca streo özelliğe sahip olmasıda harika

HepsiB. aracılığıyla

harika

arkadaşımın kulaklığını denedim mükemmeldi şimdi bende bir tane alıyorum umarım hızlı bir şekilde evime gelir güzel bir kulaklık a a a

HepsiB. aracılığıyla

Fiyat ve performansa göre sesi mükemmel çıkıyor.

Sesi müthiş çıkıyor ama telefonlarda mikrofonu kullanamıyorsunuz malesef. Detaylı resimleri olmadığı için almayı düşünen arkadaşlara bir fikir olsun diye resimlerini ekledim. Ben hem mikrofon hem kulaklık olduğu için telefonumda radyo dinlemeyi sevdiğim için aldım. Ama malesef ses ve mikrofon için ayrı iki uç var.

HepsiB. aracılığıyla

fena değil

kulaklık gayet iyi . bu fiyata çok fazla performans beklememek lazım ama yeterli. tavsiye ederim kullanışlı... insanın kafasında istemediği ağır bir külçe olmuyor

HepsiB. aracılığıyla

HP kulaklık yapmasın!!!

Ürün arkadaşımda vardı. Çok tiz bir sesi var bassları duyabiliyorsunuz yinede. Dışarı çok ses veriyor. Kulağa tam oturuyor ama sesi tiz olduğu için uzun süreli kullanımda baş ağrısı yapabilir.

NI1 aracılığıyla, 01.10.2017

Cok memnun kaldim kargomda hemen geldi teşekkürler 😊

NI1 aracılığıyla

Güzel bir kulaklık tavsiye ederim

NI1 aracılığıyla

NI1 aracılığıyla

kaliteli

Daha önce de bu kulaklıktan kullanmış ve gayet memnun kalmıştım. Satıcaya hızlı ve ilgili gönderisinden ötürü teşekkürler..

HP RF824AA Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. HP RF824AA Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele