Navitech BHK 2020K Kırmızı Kulaklık Yorumları

Navitech BHK 2020K Kırmızı Kulaklık Yorumları

6 YORUM
1 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Navitech BHK 2020K Kırmızı Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 12.02.2016

İki Yıldız

cok iyi degil

HepsiB. aracılığıyla

Güzel Görünüş

Güzel bir dış görünüse sahip, ayrıca ses kalitesi de güzel ama 5 üzerinden 4 veririm. Fiyatına göre gerçekten mükemmel diyebilirim.

HepsiB. aracılığıyla

Kullanışlı ve şık

Kızım için aldığım bu kulaklık ses, şarj etme ve şarj süresi açısından güzel. Şık ve kullanışlı bir ürün. Fiyat olarak fazla araştırmadım ama tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Kaliteli

Urun tam fiyat performans ürünü Kalitesi iyi ses güzel

HepsiB. aracılığıyla

Amaca Hizmet Ediyor

İnanılmaz bir ses performansı bekliyorsanız yanlış ürüne bakıyorsunuz. Minik bluetooth çakışmalarına takılmazsanız yada bluetooth başka cihazlar kullanmıyorsanız sorun yaşamazsınız. Piyasadaki pekçok üründen kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Bununla birlikte alır almaz NBunuzda WiFi driver güncellemesi yapmanızda fayda olacaktır.

HepsiB. aracılığıyla, 02.01.2016

Harika

hepsiburada com çok teşekkürler çok alış veriş yaptım hepside eksiksiz ve ii günde eline ulaştı sin aldigim bu ürün ise gayet güzel iyi şek çıkışı güzel kalite mükemmel. herkeze tavsiye ederim

Navitech BHK 2020K Kırmızı Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Navitech BHK 2020K Kırmızı Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele