SMS Audio 21035 STREET by 50 Pembe Kulaklık Yorumları

SMS Audio 21035 STREET by 50 Pembe Kulaklık Yorumları

9 YORUM
8 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

SMS Audio 21035 STREET by 50 Pembe Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Media Markt aracılığıyla

Süper ürün super fiyat

Harika ürün kusursuz kargo

Media Markt aracılığıyla, 11.10.2016

Tek kelime ile harikaaa

Avantajlar : Herşeyi<br />Dezavantajlar : Renk alternatifi olmayışı<br />Geçen hafta ürünü aldım rengi ile performansı ile harika, türkiyede ürün adı az bilindiğinden ötürü kıymetide bilinmiyor ancak bu özellikte bir ürün ortalama 250-350tl arasında bulabilirsiniz, ürünün kutusu harika açarken bile kalite akıyor ayrıca taşıma çantası var, çok kaliteli, kulak pedleri sağlam rahatsız etmiyor, ve ayrıca ses dışarıya vermiyor bu sabahları servisle işe gidenler için ortamı rahatsız etmeden müzik dinlemek demek, herkese bitmeden almasını tavsiye ediyorum, tek dezavantajı ise erkek modele uygun renginin satışta olmaması, reklamını yapın , sabah aldım sitesinden ertesi gün öğlen olmadan elime ulaştı, teslimat harika ürün harika mağaza harike tişikkirlir midia markt :)

Media Markt aracılığıyla

Dum Tıs Dum Tıs

Avantajlar : Pespembe, canlı, ilginç , Bas delisi, çok tok, titretiyor , Detaylar hala duyulabiliyor , İçeri ses almıyor, dışarı ses vermiyor , Sesi güçlü, yüksek, patlamıyor , Kablosu değiştirilebiliyor , Katlanıyor, kutusunda saklanıyor , Kutusu kendi başına bir ürün gibi , Metal parçalar<br />Dezavantajlar : Pespembe, ama olsun, güzel , Sesi çook fazla açarsanız detaylar kaybolabiliyor , Kablosu daha kibar da olabilirdi<br />Bassları kafanızın içinde duyacağınız bir kulaklık. Dışarıdan bir ses alma ihtimali yok, dışarıya ses de kaçmıyor. Yanakları yumuşak ve rahat. Kafalığı diri ama rahat, dikişlerinin gövde rengi olması hoş. Baslarının gücü yanında orta ve üst frekanslarda da detayı alabiliyorsunuz. Yine de sesi abartmak biraz diğerlerinin bas denizinde boğulmasına yol açmıyor değil.

Media Markt aracılığıyla

çok güzel

Avantajlar : uygun fiyat<br />rengi de çok güzel ürün de çok kaliteli. Teşekkürler MediaMarkt :)

Media Markt aracılığıyla, 09.03.2016

kaliteli ürün

Kızım için aldım, o yüzden rengi sorun olmadı, kullanıyor.

Media Markt aracılığıyla

çok iyi

Cidden kaliteli ve dün gece siparişi verdim bugün elime ulaştı dışarı ses verme dışarıdan ses gelme diye bir şey yok. Gerçekten kaliteli bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim müzik dinlemeyi sevenler kesinlikle alsın bu fiyata böyle bir kalite bulamazsınız, rengine aldanmayın çok tatlı bir rengi var arkadaşlar teşekkürler mediamarkt.

Media Markt aracılığıyla

Dum Tıs Dum Tıs

Avantajlar : Pespembe, canlı, ilginç,Bas delisi, çok tok, titretiyor,Detaylar hala duyulabiliyor,İçeri ses almıyor, dışarı ses vermiyor,Sesi güçlü, yüksek, patlamıyor,Kablosu değiştirilebiliyor,Katlanıyor, kutusunda saklanıyor,Kutusu kendi başına bir ürün gibi,Metal parçalar<br />Dezavantajlar : Pespembe, ama olsun, güzel,Sesi çook fazla açarsanız detaylar kaybolabiliyor ,Kablosu daha kibar da olabilirdi<br />Bassları kafanızın içinde duyacağınız bir kulaklık. Dışarıdan bir ses alma ihtimali yok, dışarıya ses de kaçmıyor. Yanakları yumuşak ve rahat. Kafalığı diri ama rahat, dikişlerinin gövde rengi olması hoş. Baslarının gücü yanında orta ve üst frekanslarda da detayı alabiliyorsunuz. Yine de sesi abartmak biraz diğerlerinin bas denizinde boğulmasına yol açmıyor değil. Pembe rengi itiraf etmeliyim ki sadece son kalan ürün olduğu için aldım. Ama rengi çok da çocukça değil, hafif fuşya tınıları var. Neredeyse 40 yaşında adamım, dışarı takıp dolaşacağım renk değil ama ofiste çok da sorun olmayacaktır. Gövdesi evladiyelik sayılmaz ama ucuz da gelmiyor. Kafalığın uzadığı noktalarda metal parçalar kullanılmış olması kalite ve dayanıklılık hissini artırıyor. Yine de tam milimetrik bir kulaklık sayılmaz. Katlanır olmasının da etkisiyle menteşelerinin sağa sola oynadığını hissedebiliyorsunuz. Bu belki de başınızda kazık gibi kalmadan yerini kendisinin bulması için de bir fırsat oluşturuyor olabilir. Kablosuna gelirsek. İşte o kısım biraz çocuksu. Kalın bir mikrofon - tuş "boncuğu" var. Beyaz kablo üzeri şeker pembesi tuşlar. Neyse ki iki tarafı da standart 3.5mm kablo için alternatif bulmak gayet kolay. Kutu abartılı. Mesela aldığım birinci setin kutusunu açmak neredeyse mümkün olmadı. İki elimle kutuyu saran kartonu turarken kafamla :) kutuyu dışarı itmeye çalıştığım bile oldu. Kutu içeriği de aynı abartıda, katlanan kapaklar, cepler, kılavuzlar, bez, saklama kutusu,... her şey düşünülmüş. Gerçi kutu masmavi, saklama kutusu mavi siyah, kulaklık pespembe.Ben sesi için tavsiye ederim. Rengini hanımlar için kesinlikle tavsiye ederim, beyler için de... benim gibi kız babalarının her renk için ehliyeti bulunur, deyip alınabilir. Gerçi arkadaşları bir türlü ikna edemedim kendime aldığıma. Gören "kızına aldın herhalde" diyor,

Media Markt aracılığıyla

Teşekkürler.

Avantajlar : Orjinal ürün<br />Dezavantajlar : Kablolu oluşu<br />10 numara 5 yıldız teşekkürler Media Markt

Media Markt aracılığıyla

pembe.

performansı da en az rengi kadar harika :)

SMS Audio 21035 STREET by 50 Pembe Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. SMS Audio 21035 STREET by 50 Pembe Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele