Mikado MD-101BT Hoparlör

Mikado MD-101BT Hoparlör Yorumları

5 yorum
54 kişi 
41 kişi 

 • ÇOK ŞIK
  Tasarımı, dizaynı gerçekten çok şık. Bu kadar çok fonksiyona göre gayet makul
 • Fiyat performans oranı gayet tatminkar.
  Ürün boyutları küçük olmasına rağmen gayet tatminkar. İçinden kablosuz mikrofon da çıktı. Bu da güzel bir jest. Sıradan kullanıcılar için gayet uygun bir ürün. Eğer daha yüksek beklentileriniz varsa (Hifi ) daha üst modellere bakmanızı tavsiye ederim
 • Ürün muhteşem ötesi al yıllarca kullan 5+1 bu setin en son sesi sadece amfinin 5 ses seviyesini çıkarır.
  Mağaza çok hızlı kargolandı kutu hiç açılmamış ve sıfır ürün bütün aksesuarları içinde arkadaşa tavsiye ettim oda hesabımdan aldı denedim evde Usb bağladım ama en fazla ses seviyesi 2 de dinleyebildim 3 yapınca komşular duvara vurup uyarı verdi bu amfi binayı sallar kesinlikle düğün kına gecelerinde bulunması gereken bir set 695 liraya aldık bir baktım 20 lira daha indirime girmiş kendim içinde almayı istiyorum ama 5+1 aldığım için şuan alamam ama ayrı bir eve taşınırsam mutlaka alacam 5+1 ya mutfak yada yatak salonuna koyarım ama bu amfiler kesinlikle salonda plazma TV yanında yer almalı. En uygun veren mağaza şimdilik burası başka mağazalar 1.100 liraya kadar satışa koymuşlar. Paranızın tam karşılığı tereddüt etmeden alabilirsiniz. Ses çok net baslar falan equ ayarları muhteşem en kısa zamanda fiyat yükselmezse bu mağazadan ikinciyi kendime alacağım birde kuponla alsam çok daha güzel olur.
 • Güzel ses kalitelii
  Tşk ederim gerçekten çok iyi
 • Anında teslimat
  Daha siparişi verirken kargolanan ürün :) Ürün elime 24 saatten kısa bir sürede ulaştı, hemen testini yaptım ve sorunsuz çalıştığını gözlemledim. Potansiyometrelerin ve işlev butonlarıının ön yüzeyde olmayışı tercih etmemdeki etkenlerden birisi idi. Ürün ayrıca görseldeki gibi her iki kolonu da woofer hoparlöre sahip.


 • Özellikler

 • Güç50 W
 • Hoparlör SayısıTek Hoparlör


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!