Trust 19755 GXT 638 Hoparlör

Trust 19755 GXT 638 Hoparlör Yorumları

5 yorum
54 kişi 
41 kişi 

 • Temiz ve yeterli düzeyde 2+1
  Ürün ps3/4,xbox 360/one optik çıkışı olan ürünler ile uyumlu.Paket içinden optik kablo çıkmakta ps3 ve bilgiyarayın optik kablo ile bağlayarak denedimGayet güzel temiz ses vermekte sesi yükseltince bozulma yapmamakta.Bass performansı harika.Kumandası güzel Tek kötü yanı bass şiddetini artırıp azaltma seçeneği sadece kumandada var.Keske bass kolonun üzerinde kontrolu olsaydı.Kumanda bozulursa ne yapılır bilemiyorum.Kumandanın pilide(cr2025 3v) bitikti yerine cr3225 3v (anakart pili) taktım sorunu çözdüm. Tavsiye edermiyim kuponlarla 260 tl civarında aldım .Bu fiyata optik bağlantılı başka seçenek yok.Ürün kaliteli analog dışında digital optik bağlantıyıda desteklemesi harika.Mağaza ürünü kendi kutusu haricinde başka bir kutu ile özenle paketleyip yolladılar çok teşekkür ederim.
 • Çok Süper Bir Ses Sistemi
  Avantajlar : Kaliteli BASS , TİZZ<br />Dezavantajlar : Bluotooth yok<br />Daha öncede Logitech z533 , 506 da kullandım ve bu Trust GXT 638 hepsine bin basar o yüzden hiç durmuyorum sipariş veriyorum
 • SPDIF/Analog Efsane
  Ürün gerçekten başarılı, spdif kablosu, Analog kablosu dahil her şey kutu içerisinden çıkmakta. ister SubWoofer üzerinden isterseniz uzaktan kumandası üzerinden ses kaynağı SPDIF/ANALOG, Ses yüksekliği, Bas ayarı (Sadece kumanda) yapabiliyorsunuz. Fiyatına göre performansı özellikle SPDIF ile çalıştırdığınızda inanılmaz netlikte ses veriyor, GTA 5 de bu kadar farklı seslerin olduğunu yeni fark ettim, tek sorun bass gerçekten çok derin en düşük ayarlarda bile kendini hissettiriyor. Umarım komşularımız ile soruna neden olmaz. Benimde kutumun emniyet şeritleri açılmış geldi ürün sıfır belli fakat nedendir anlamadım başka bir kutu içerisine konulduğu halde orjinal kutusu yıpranmış olarak geldi. ürün fiyatına göre güzel.
 • Açık Kutu Geldi
  Ürün sıfır sanırım ama güvenlik bantları açık geldi maalesef, satıcı çok ilgili siparişten 24saat geçmeden kargo elimdeydi
 • Paranız varsa Kef LS 50 wireless alın.
  Ürün fiyatına göre tartışmasız lider. Amazon.de yorumlarına bakabillirsiniz. Trust ürünlerinin tasarımı Hollanda da yapılıyor. Avrupa tasarımlı ürün. Kumandası çok büyük bir artı.


 • Özellikler

 • Güç150 W
 • Hoparlör Sayısı2+1


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!