Bose Companion 20 Hoparlör

Bose Companion 20 Hoparlör Yorumları

3 yorum
52 kişi 
41 kişi 

 • Kaliteli
  çok beklenti içinde aldım..o yüzden 4 yıldız.ama şimdiye kadar dinlediğim en iyi pc hoparlörü...fiyatı şişik olmasa tadından yenmezdi...Bose iyi işler çıkarıyor bu kesin ama haketmediği paralar istiyor...veriyoruz mecburen çünkü en iyisi onlarda
 • BOSE KALİTESİ
  Ses kalitesi son derece yüksek ve tonlar gayet detaylı. Bu paraya bilgisayar alınır diyebilirsiniz, haklısınız. Ben efekt ve müzik düşkünü biri olarak ayrıca bilgisayardan dizi, film vb. programları izlediğim için ve diğer hoparlörler ile ses olarak tatmin olmadığımdan bu ürünü aldım. Memnunum.
 • Ses bu olsa gerek!!!
  Hepsiburada'dan yıllardır alış veriş yapıyorum. İnternet ortamında güvenebildiğim tek sanal-mağaza diyebilirim Alışveriş sonunda elime ulaşan malzemeyi hiç bir mazaret söylemeden ve de hiçbir zorluk çıkarmadan ürünü geriye alan (üstelik de kargo parasını kendisi karşılayarak) tek sanal mağaza diyebilirim. Dediğim gibi, her zaman güvenerek alış veriş yaptığım sanal mağaza. Buradan tüm "Hepsiburada" çalışanlara şükranlarımı bildiriyorum. Samsun Vezirköprü'de oturuyorum. Ürün çok kısa sürede ve de çok iyi paketlenmiş şekilde elime ulaştı. Şuan kurulumunu yaptım. Malzemenin kalitesini söylemeye gerek yok. Çünkü Dünyaca bilinen bir marka. Bilgisayarda, internet ortamında herkes tarafından bilinen bir siteden müzik dinliyorum. Hoparlörden çıkan ses size bir konser salonundaymış hissi yaşatıyor. Almayı düşünüyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum. İnanın beklentilerinizin üzerinde bir sesi yakalayacaksınız... Teşekkürler Hepsiburada!


 • Özellikler

 • Hoparlör Sayısı1+1


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!