Lenovo S580 Siyah Yorumları

Lenovo S580 Siyah Yorumları

4 YORUM
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Lenovo S580 Siyah yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 02.11.2015

çift hat tercihi olanlar için ideal

Yazılım desteği mükemmel aldıktan kısa bir süre sonra 4.4.2 güncellemesi geliyor. lenovo arayüz enteresan Samsung vb android kullananlar alışması biraz zaman alıyor. Pil kullanımı iyi. En zayıf yanı ekran dokunmatik hassasiyeti. Yalnızca 1.slottaki hatta 3g ve internet kullanımı var. Manyetik sensörler olmadığı için pusula tipi uygulamalar çalışmıyor. İş ve özel hattını birlikte kullanacaklar ideal bir telefon.

HepsiB. aracılığıyla, 04.02.2015

Fiyatına göre "çok iyi"

artıları; fiyat,, ekranın görünümü çok iyi/renkler çok canlı,, arayüz çok akıcı ve basit,, 4.4.2 güncellemesi mevcut,, performans normal kullanım için gayet yeterli(takılma, kasma, donma yok) eksileri; DOKUNMATİK;hassasiyet çok iyi değil. Biraz sert basmak gerekiyor. Bi tık aşağısı tvli cep telefonlarına benzermiş :),,Pil ömrü çok iyi değil. Günü kurtarmıyor. Hiç kesintisiz 3-4 saat mail,twitter,internette sörf yapılsa biter. Oyunu saymıyorum bile. Denemedim ama herhalde 2 saat oyun oynansa biter diye düşünüyorum. Ne eksi ne artı ; malzeme kalitesi, fotoğraf kalitesi bu fiyata normal sayılabilecek düzeyde. Çok büyük beklentiye girmemek gerek.

HepsiB. aracılığıyla

Beklentinin üstünde..

Cihaz beklentinin daha fazlasını veriyor, aynı sınıftaki cihazlara göre en büyük artısı 4 çekirdekli olması ekran görüntüsü hızı çift hatlı olması cihazın inceliği hafifliği görünümü cihazın parasından fazlasını veriyor.Fotoğraf kalitesinide unutmamak gerek ayrıca cihazın kutusundan orjinal şeffaf kılıf ve ekran koruyucu çıkıyor buda artıdır diyorum. Sonuç olarak lenovo kalitesini göstermiş rahatlıkla alınabilir..

HepsiB. aracılığıyla, 09.09.2016

fiyat - performans açısından kusursuz

bu fiyata alabileceğiniz telefonların bir hayli üstünde, lenovo kalitesiyle albenisini yükselten cihaz. 4-5 gündür kullanıyorum, çok memnunum.

Lenovo S580 Siyah kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Lenovo S580 Siyah yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele