Sandisk 128 GB SDWS4-128G-G46 Flash Bellek

Sandisk 128 GB SDWS4-128G-G46 Flash Bellek Yorumları

8 yorum
54 kişi 
44 kişi 

 • TAVSİYE EDERİM.
  USB OKUMA YAZMA HIZI 12 MB / 20 MB ARASINDA . WİFİ BAĞLATISI DAHA İYİ
 • Dört Yıldız
  sizi bir çok kablo-adaptör karmaşasından kurtarıyor. Kablosuz olarak data aktarma hızı biraz beklediğimin altında kaldı. Usb üzerinden bilgisayara bağlıyken telefon ya da tabletle kablosuz bağlanılamıyor. Programı üzerinden kablosuz ayarını yapsamda aynı anda internete bağlanamadım. Usb girişi olmayan tüm cihazlar için güzel bir çözüm.
 • Kullanışlı
  Ben macbook bilgisayarımı yedeklemek için aldım.Kullanmadan önce kılavuzu iyi okuyun,Çünkü bilgisayara direk bağlayarak yedekledikten sonra connect diski başka yerde kullanamıyorum.Diğer belleklerden daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
 • Parasını hak ediyor.
  Ürün mükemmel, birkaç gündür kullanıyorum. Google playdan yazılımı indirip kurunca, telefon veya tablet tarafından görünüyor. bağlantı kopmuyor, hızı da çok iyi. Sandisk 'e ve hepsiburada.com' a çok teşekkür ederim.
 • Kaliteli ürün
  Ürün güzel, telefon hafızasını arttırmak isteyenler için gayet kullanışlı. Telefonun yedeğini almak açısından da güzel. Müzik, video ve resimlerinizi yanınızda taşıyıp istediğiniz zaman ulaşmanız açısından iyi bir çözüm. Hepsiburada sayesinde uygun fiyata aldım. Neredeyse aldığım fiyat normal 128 gb bir usb bellek ile aynı fiyattı. Ondan düşünmeden aldım. Üründen memnunum. Tek eksi yönü sandisk telefonlar için yaptığı uygulamayı biraz geliştirebilir. Uygulaması güzel ama eksi yönleri var. Mesela uygulama üstünden fotoğraflara bakarken zoom yapılamıyor. Onun dışında wifi bağlantısı hızlı. Zaman zaman fotoğrafları az bekletiyor yüklerken. Aynı şey müzik içinde geçerli ama yüklendikten sonra bakması ve dinlemesi hızlı ve kolay.
 • Beş Yıldız
  çok iyi bir ürün. sorunsuz kargo edildi. tavsiye ederim. kurulması biraz zaman alacak. bu aşamasını dikkatli yapmak lazım
 • SANDİSK CONNECT WİRELSS 128 GB USB BELLEK
  BU FLAS BELLEĞİ DAHA FAZLA FOTOGRAF SAKLAMAK İÇİN ALDIM.DİĞER FLAS BELLEKLERİM YETERSİZ KALMIŞTI. BUNUN İHTİYACIMI KARŞILAYACAĞINI SANIYORUM.


 • Mükemmelden bir eksik
  Ürünün 128gb lik modelini tercih ettim. Gayet memnunum. Ürünün şarj süresi bu boyutlardaki cihaz için gayet yeterli. Ben işim dolayısıyla sık sık yolculuk yapan bir kişi olarak yolculuklarda izleyeceğim film ve dizi sayısının artık daha çok ve çeşitli olmasından dolayı keyifliyim. Cebinize attığınızda varlığı bile unutacağınız cihaz size 128gb lik bi arşiv veriyor. Bunun yanında cihaz her türlü usb girişi olan adabtötle de şarj edilebiliyor, yani yolculuk esnasında taşınabilir şarj aleti ile de şarj edebilirsiniz. Yalnızca gömülü alt yazıya sahip videolar oynatılıyor. Wifi ile bu ürüne bağlıyken internet ulaşımı olan bi wifi ağınıda cihaza tanıttığınızda internet erişiminiz kesintisiz olarak devam ediyor. Fakat işin yazılım kısmına gelindiğinde daha sık güncelleme alması gereken bi yazılıma sahip, fakat şu an içinde gayet yeterli sayılır, türkçe dil desteğine de sahip. Cihaza dizilerimi pcden yüklerken saniyede 11-12 mb hızda yazdığını gördüm fakat daha iyi bi pc ile belki daha yüksek bi yazma hızı elde edilebilir belki çünkü bilgisayarım cok eski ve yavaş olduğunu söyleyebilirim


 • Ana Özellikler

 • Kapasite 128 GB
 • Diğer Özellikler

 • Ek Özellikler Wi-Fi


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!