Toshiba 64GB Oshumi-2 Flash Bellek

Toshiba 64GB Oshumi-2 Flash Bellek Yorumları

3 yorum
51 kişi 
42 kişi 

  • Hızlı ama..
    Parça parça yüzlerce dosyayı yazıp okumada çok net fark yok. Büyük boyutlu dosyalarda; örneğin çokça verinin olduğu bir klasörü sıkıştırıp tek bir dosya haline getirdiğinizde ve SSD diskiniz ve USB 3.0 özelliğiniz varsa; 180 - 240 arası yazma okuma hızlarına erişiyor. Bigisayarın USB soketlerinin ikisini birden kullanıyor. Geniş olduğu için yanyana duran iki soketin birini kullanamıyorsunuz.. :)
  • Sorunsuz
    Cihazı projeksiyonda 3D film izlemek için aldım, sorunsuz çalışıyor, tavsiye ederim.. Okuma yazma hızı gayet başarılı. Sorunsuz kullanıyorum. Hız sorunu yaşamak istemeyen herkese tavsiye ediyorum.
  • Piyasadaki Tüm Mekanik Harici Disklerden Daha Hızlı
    Toshiba kalitesine güvenerek bu ürünü aldım.Kargolama süresi 4 gün olmasına rağmen hepsiburada 3 günde ürünümü bana ulaştırdı.Hepsiburada.coma teşekkürler.Şimdiye kadar kullandığım en hızlı transfere sahip flash bellek diyebilirim.Okuma hızı 240mb yazma hızı 235 mb olarak aktarım yapıyor.Üzerinde yanan mavi led ışık işlemin devam ettiğini belli ediyor buda güzel özellik. Eğer bilgisayarınızda ssd disk veya raid 0 yapılmış mekanik diskler yoksa 240 mb hızı göremeyebilirsiniz.Alırken buna dikkat etmenizi öneririm.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!