Vestel Venus 5.5 X Beyaz Yorumları

Vestel Venus 5.5 X Beyaz Yorumları

22 YORUM
15 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Vestel Venus 5.5 X Beyaz yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla, 21.03.2015

Özellikle ekran boyutu, renkleri ve görüntü kalitesine bayıldım. pek çok insan yerli üretim olduğu için sanırım biraz çekiniyor ama hiç düşünmeyin. bu fiyata bu kalitede bir telefonu bulmanız gerçekten çok zor. sürekli kullanıyorum. Artıları : dahili hafıza,

YorumBudur.com aracılığıyla, 19.04.2015

Tavsiye etmiyorum

Sakın kanmayın 5 para etmez 5 aydır kullanıyorum ses özelliği yok kamera yok dokunmatik yok sağlamlık hiç yok ... Eksileri : dokunmatik, fiyat, gereksiz büyüklük, kamera, sağlamlık sıfır, servis, ses,

YorumBudur.com aracılığıyla, 21.04.2015

bn venüs 5.5 x aldım kamerası cok ıyı cekmıyor ayarlarundan mıdır acaba arkadaşlar napmalıyım Artıları : dahili hafıza,

YorumBudur.com aracılığıyla, 11.03.2015

Özellikle ekran boyutu, renkleri ve görüntü kalitesine bayıldım. Pek çok insan yerli üretim olduğu için sanırım biraz çekiniyor ama hiç düşünmeyin. Bu fiyata bu kalitede bir telefonu bulmanız gerçekten çok zor. Sürekli kullanıyorum.

YorumBudur.com aracılığıyla, 19.04.2015

Tavsiye etmiyorum

5 aydır kullanıyorum ilk mağdurlarındanım Kendi sınıfında bir telefonla değerlendirmeyi bırakın Kendisinden 2 sınıf düşük telefonlarla bile yarışamaz hiç bir özelliği üst düzey değil ses özelliği çok kötü kamera özelliği hiç bişeye yaramaz gece çekim yok bile dokunmatik duyarlılığı 5 para etmez gereksiz boyut büyüklükte sağlamlık dersen sıfır bide utanmadan tasarım ödülü koymuşlar adına servis yok garanti sıfır aksesuarları bulunmaz baska aksesuarlara uyum yok Türkiye için büyük bi vurgun... Ben dolandırıldım bari siz yanmayın aynı fiyatlarda başka cihaz alın memnun olursunuz... Büyük dolandırıyorlar kanmayın... Eksileri : artırılabilir hafıza, dahili hafıza, ekran boyutu, kamera çözünürlüğü ses özelliği dokunmat,

YorumBudur.com aracılığıyla, 19.02.2015

Vestel diğer kaliteli ürünleri gibi cep telefonunda da kullanışlı ürünler sunmaya devam ediyor. Vestel Venüs 5,5 x cep telefonunda en dikkat çeken özellik ise, yüksek HD çözünürlüğünü doyasıya yaşatması. Böylece HD kalitede görsel video ve resimler izleyebilir, nette paylaşıma girebilirsiniz. Ön kamerası ise 13 mega piksel olup kaliteli çekim yapıyor. Bu ürünü çok beğeneceksiniz. Artıları : artırılabilir hafıza, dahili hafıza, ekran boyutu,

YorumBudur.com aracılığıyla, 24.10.2014

Tavsiye etmiyorum

tek kelimeyle mükemmel diyorum...

YorumBudur.com aracılığıyla, 10.09.2014

Neden hiç yorum yapılmamış anlamadım. Vestel Venüs 5.5 X çok güzel bir telefon. Herkese tavsiye ederim. ben gayet memnunum.

YorumBudur.com aracılığıyla, 08.11.2014

yerli üretim olması nedeniyle kendimi daha fazla yakın hissettiğim Vestel Venüs 5.5X gerçekten iyi bir telefon. kullanımı kolay, yüksek performanslı, şık bir tasarıma sahip, gün boyu sürekli elimde, hiç düşürmüyorum elimden, bırakamıyor insan bir dakikalığına bile elinden.

NI1 aracılığıyla, 10.04.2017

F/P

Beğendik cihazı ama kasası büyük. Yazılım konusunda da eksiği var. Şık duruyor.

HepsiB. aracılığıyla, 06.08.2017

Beş Yıldız

Yazılımcı değilseniz bir telefonda standart işlemler yapıyorsanız ki birçoğumuz aslında bu şekilde kullanıyoruz hiç düşünmeden alın. fiyatına göre demicem emsal marka özellikte ki hatta daha alt özellikte ki telefonlar bu cihazdan %30-40 daha pahalı benim birde yok üretici garantili yok distribitör garantili adamlar daha eş değer telefonlara aynı teknik hizmeti vermekten bile korkuyorlar ve bizlerde mağdur oluyoruz . Kısacası gösteriş meraklısı değilseniz hiç düşünmeden alın benim gibi gayet iyi cihaz. satıcıya da teşekkür ederim 18 saatte cihaz elime ulaştı :)

HepsiB. aracılığıyla

Tavsiye ederim

Gold aldım kutudan yedek beyaz kapak hediye çıktı. Kulaklık hediye çıktı. Çok kullanışlı. Pil çıkarılabilir . Diğer telefonlara nazaran daha uzun süre dayanıyor. Kullanımı çok kolay. Oyun için almak istiyenlere bir fikrim yok. Bu fiyata karşılğını 3 kat fazla alıyorsunuz. Çok rahatlıkla öneriyorum.

HepsiB. aracılığıyla, 07.03.2017

Beş Yıldız

Gercekten güzel bir telefon ve hızlı bir kargo ile geldi

NI1 aracılığıyla

ürün gayet anlatıldıği gibi güzel

NI1 aracılığıyla, 11.01.2016

teşekkürler....

HepsiB. aracılığıyla, 04.05.2016

Çok güzel telefon

Ben alalı 1 sene oldu. Hala daha kullanıyorum. Telefon çok güzel kullanmasını bilen sıkıntısız kullanabiliyor. Şarz konusunda da sıkıntısı yok. Hem telefon 4.5 G ye de uyumlu...

HepsiB. aracılığıyla, 09.04.2016

güzel

Güzel bir telefon iyi bir kaç oyun kaldırıyor ama fazla GB li oyunlar yüklenirken bilemem ama şık güzel telefon. HOPARLÖR yeri iyi ve 2 tane olması iyi tavsiye edebilirim.

HepsiB. aracılığıyla

Birol

Telefon gayet güzel. Çok Para vermeye güzel. Kızım çok memnun kaldı

HepsiB. aracılığıyla

Tayfun

Telefonu almadan önce şüphelerim vardı. Aldıktan sonra telefonun kullanışlı olduğunu anladığımda şüphelerim tamamen ortadan kalktı. Bu fiyata alınabilecek en iyi telefonlardan bir tanesi diyebilirim.

HepsiB. aracılığıyla, 02.04.2017

Kesin alın

Ben telefonu 6 aydır kullanıyorum neredeyse tüm oyunları kaldırıyor ucuz ve iyi bir telefon

NI1 aracılığıyla, 04.10.2015

İlgili Mağaza

Çok memnun kaldım.

NI1 aracılığıyla, 07.12.2015

ürün

ürün beklediğim gibi sadece biraz büyük

Vestel Venus 5.5 X Beyaz kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Vestel Venus 5.5 X Beyaz yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele