Nokia 222 Beyaz Yorumları

Nokia 222 Beyaz Yorumları

20 YORUM
8 adet yıldızlı yorum
10 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Nokia 222 Beyaz yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Hepsi Burada aracılığıyla, 05.12.2017

güzel

normal telefon iş görüyor kendi segmentinde.

Hepsi Burada aracılığıyla, 03.10.2017

PRATİK VE KULLANIŞLI .TAVSİYE EDERİM

GAYET BAŞARILI ,KULLANIŞLI VE ORJİNAL ÜRÜN.HIZLI VE SORUNSUZ TESLİM EDİLDİ.MENÜ DE SES KALİTESİ DE GAYET GÜZEL.TEŞEKKÜRLER

Hepsi Burada aracılığıyla, 03.06.2017

Eski nokia kalitesi kalmamış

telefonu annem için aldım. 3120 classic yerine aldığım telefon arasında çok kalite farkı var. Beklentiniz yüksek olmamalı. Rehber için farklı telefondan kopyalama için bile pc'ye bağlanamıyor. Bu paranın ederi değil.

Hepsi Burada aracılığıyla, 18.05.2017

Beş Yıldız

Annem için aldım gayet kullanışlı Yaşlılar için tercih edilebilcek bir ürün

Hepsi Burada aracılığıyla, 26.04.2017

Dört Yıldız

Ürün sağlam ve hızlı teslim edildi

Hepsi Burada aracılığıyla, 25.04.2017

Beş Yıldız

klasik nokia telefon anneme rahat kullanması için aldım önceki telefonuda nokia idi fakat ekranı biraz küçüktü bunun ekranı daha büyük ve en güzeli font boyutu ayarı var annemin gözleri iyi görmüyor diye fontları büyüttüm ve şimdi telefonunu daha rahat kullanıyor ve ekran parlaklığıda çok iyi iç veya dış mekan rahatça ekran okunuyor.

Hepsi Burada aracılığıyla, 31.03.2017

Dört Yıldız

Kullanışlı bir telefon , tavsiye ederim

Hepsi Burada aracılığıyla, 29.03.2017

Dört Yıldız

2. yi aldım gecerlii

Hepsi Burada aracılığıyla, 17.03.2017

Beş Yıldız

telefonu beğendim.kaliteli tuşlu telefon bulmak zor.

Hepsi Burada aracılığıyla, 08.03.2017

hızlı kargo

hafif telefon dokunmatik kullanamayanlar için iyi sadece zil sesleri güzel değil tavsiye ederim

Hepsi Burada aracılığıyla, 01.03.2017

Hızlı Kargo

02/01/2017 Pazartesi sabahı sipariş verdim 03/01/2017 Salı saat 12:45 te elime ulaştı telefonu annem için sipariş verdim inceleme fırsatım olmadı ama kullanışlı bir telefona benziyor

Hepsi Burada aracılığıyla, 28.02.2017

Fiyat performans olarak telefonun ederi kesinlikle bu değil.

Fiyat performans olarak telefonun ederi kesinlikle bu değil. Gereğinden fazla parlak bir ekranı var, buna alışmakta zorlanabilirsiniz. Menüleri basit kullanıma uygun. Ses kalitesi güzel, şarj girişini micro usb yapmışlar ve diğer modellerle uyumlu ..

Hepsi Burada aracılığıyla, 17.01.2017

Kullanışlı ve güvenilir...

Akıllı telefon kullanamayanlar ya da akıllı telefonun yanında yedek bulundurmak için uzun şarjı ile ideal sayılabilecek bir telefon. Bu telefonu tercih etmemin nedeni öncelikle şarj süresi ve akıllı telefonlara göre kullanmanın daha kolay olması. İkinci bir nedenim de genelde akıllı telefonlardan daha stabil bir işletim sistemi üzerinde çalışması. Sonuçta tuşlu ve dokunmatik ekranı olmayan bir telefon. Akıllı telefonların bir çok eğlenceli özelliği ile karşılaştırılamaz. Ama önceliği telefonda konuşmak ve SMS alıp, göndermek ise bu telefon ideal. Bu arada telefon standart SiM kart ile de çalışıyor. Bunun için eski kartınızı kestşrmenize gerek yok. Cihaz kutusundan kulaklık çıkmadı. Çıksa iyi olurmuş. Kulaklık girişi 3.5 standart. Kaliteli bir kulaklıkla tatminkar bir ses almak mümkün. İkinci pratik bir özelliği ise ledli el feneri de bulunması. Olmadık zamanda işinize yarar. Ben siyah renklisini aldım. Piano black denilen parlak siyah bir görüntüsü var. Telefonun her yüzeyi aynı renkte. Arka kapak biraz ince gelse de, tutması ve açıp kapaması kolay. Belki tam emniyetli tutuş açısından arka kapağı, mat ve kaygan olmayan bir malzemeden yapılabilirmiş. Tuş takımı güzel dizayn edilmiş. Ne çok küçük ne çok büyük. Tuşlar arasında yeterince boşluk olduğu için iri parmaklarda bile sorun çıkartmadan kullanılabilir. Ekran parlak ve yeterince büyük; zaten daha büyük olması bataryayı tüketeceğinden, bu büyüklük makul. Şarj cihazı ucu micro-USB olduğu için her yerde bulunabilecek cinsten. Ama yine de orijinal şarj cihazı ile şarj etmekte fayda var.

Hepsi Burada aracılığıyla, 29.09.2016

Temiz Telefon

Yaşlıların, ikinci telefon olarak kullanacakların ve işi gereği akıllı telefon kullanamayanların kullanımı için ideal bir telefon. Kontrastı yüksek tasarlanmış, parlak bir ekranı var. Menüleri de kolay kullanıma uygun. Ses kalitesi iyi. Almayı düşünenlere Hepsiburada garantisi ile almalarını tavsiye ederim.

Diğer siteler aracılığıyla, 24.09.2016

nokia 222

evet.................

Hepsi Burada aracılığıyla, 25.08.2016

Sıfır ürün

Siparişi verirken tedirgindim ancak kargoda yaşanan ufak bir aksaklık dışında verdiğim sipariş zamanında sağlam ve gerçekten sıfır ve orijinal hali ile elime ulaştı. Almayı düşünenlere tuşlu telefon arayanlara ve şarjım uzun süre gitsin diyenlere gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Diğer siteler aracılığıyla, 29.06.2016

süper hızlı...

evet.................................................................

Hepsi Burada aracılığıyla, 07.03.2016

çok güzel telefon

Bu ürünü hem ben hem annem kullanıyor ve gerçekten ikimiz de çok memnunuz.telefon dünyası bir dokunmatik/akıllı telefon çılgınlığı içinde. Akıllı telefonlar gereksiz olanın üretimi diye düşünüyorum. Telefon sadece konuşmak içindir. Telefonu icad edenlerin kemikleri sızlıyordur akıllı/dokunmatik telefonlar nedeniyle.

Diğer siteler aracılığıyla, 09.02.2016

nokia 222

evet...................

Diğer siteler aracılığıyla, 06.02.2016

kargo

evet beklediğim gibi çıktı

Yorumları Filtrele