Asus ROG GL752VL-T4037T  Laptop - Notebook Yorumları

Asus ROG GL752VL-T4037T Laptop - Notebook Yorumları

4 YORUM
4 adet yıldızlı yorum

Asus ROG GL752VL-T4037T Laptop - Notebook yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Teknosa aracılığıyla

Param olsa da ben alsam. İşlemci mükemmel. O da ne? 16GB bellek var. Mükemmel. Ekran kartı GTX965M mükemmel. 1920x1080 çözünürlük fefkaledenin de üstünde... Cidden param olsa da ben alsam. #sadecebilgisayarla

NI1 aracılığıyla

Tartışılmaz bu fiyata en iyi ürün

İlk önce aklımda 3 marka vardı oyuncu bilgisayarı için ama bu bilgisayardan önce 8 sene boyunca sıkıntısız bir şekilde Asus laptop kullandığım için Asus a yöneldim. Hem oyuncu bilgisayarına yakışır bir tasarımı hem zorlu oyunları kaldırabilecek bir donanımı rakibi bilgisayarlara kıyasla IPS ekranının olması ve bluray okuyucusu olması beni bu bilgisayara yöneltti ve bunu tercih ettim. Bilgisayar için ciddi bir kötü özellik bulunmuyor genel olarak çok iyi ama illaki bir kötü özellik söylemem gerekirse sıcak havanın dışarı atıldığı yer bilgisayarın dağ tarafında tercihen arkada olmasını tercih ederdim.

NI1 aracılığıyla

SÜPERSİNİZ

SÜPERSİNİZ ÇALIŞMALARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM

NI1 aracılığıyla

Teşekkür ederim

ürün aynı tarif edildiği gibiydi

Asus ROG GL752VL-T4037T Laptop - Notebook kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Asus ROG GL752VL-T4037T Laptop - Notebook yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele