Asus GL552VL-DM023T Laptop-Notebook Yorumları

Asus GL552VL-DM023T Laptop-Notebook Yorumları

4 YORUM
4 adet yıldızlı yorum

Asus GL552VL-DM023T Laptop-Notebook yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

değerlendirme

tam anlamıyla oyuncu notebook. hele ki gl552vl modeli gibi performansı üst düzey ve şık görünümü ile tercih edilmesi gereken bir başka özelliği. Asusvgl552vl, ROG ailesine mensup bu aileden kötü br ürün çıkması imkansız :)

HepsiB. aracılığıyla, 12.11.2016

Beş Yıldız

Ben Kasım ayının sonundaki özel indirimli cuma günü aldım. Daha önce de Asus M 51 serisi dizüstü kullanıyordum. O cihaz 7 yıl hiç arıza vermediği için bu cihazı Asus olarak seçtim. Gerçekten son derece kaliteli bir cihaz. Asus'un N serisi ile kıyaslandığında fiyatı biraz yüksek. Ama aradaki fark ekran kartı ve ekrandan kaynaklı değer mi sorusuna cevabım bence değer. Ayrıca cihazın başına geçtiğinizde güzel görüntüsü ve ışıklandırması ile albenisi olan bir cihaz.

HepsiB. aracılığıyla

r.o.g

mükemmel bir tasarım ve performans

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Ürünün SSD li olması mükemmel, ekran kartı ve soğutma sistemi zaten anlatılmaz, bir türlü alamadım... Çok ciddi araştırdım Asus da karar kılacağım gibi görünüyor.

Asus GL552VL-DM023T Laptop-Notebook kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Asus GL552VL-DM023T Laptop-Notebook yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele