Asus G752VS-GB007TC Laptop-Notebook Yorumları

Asus G752VS-GB007TC Laptop-Notebook Yorumları

6 YORUM
6 adet yıldızlı yorum

Asus G752VS-GB007TC Laptop-Notebook yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Şiddet İle

Böyle bir şey yooookkkk 4Ay para biriktirdim aldım hiççç pişman değil hatta kelimesini aklımdan bile geçirmiyorum alın deneyin görün .... Tşk

HepsiB. aracılığıyla, 02.07.2017

Gerçekten güçlü bir gaming laptop.

Gerek yeni nesil işlemcisi ile gerek gtx 1070 ile gerçekten çok güçlü bir laptop . Genelde laptoplara ekran kartlarına M model takarlar. Fakat bu laptopa direk 1070 entegre edilmiş , fiyat konusunda biraz yüksek olsada performans konusunda gerçekten başarılı. Yeni nesil oyunları en yüksek ayarlarda sorunsuz bir şekilde oynatıcak güce sahip.

HepsiB. aracılığıyla

OYUN KONSOLU CANAVARI

acayip birsey anlatilmaz yasanir arkadaslar butveniz yeterliyse taksitle dahi olsa alin derim .. hem oyunu oynayip hem canli yayin yapmak hic bu kadar zevkli olmamisti ..

HepsiB. aracılığıyla, 12.03.2016

Asus Kalitesi

Ciddi söylüyorum oyun bilgisayarları arasındaki en iyi tasarıma sahip ve aynı zamanda da güçten taviz vermeyen bir canavar! Kullandıktan sonra Asus kalitesini göstermiş diyeceksiniz...

HepsiB. aracılığıyla, 11.08.2016

Mükemmeli arayanlara..

Bu segmetteki en iyi bilgisayar... Bütçeniz müsait ise kaçırmayın derim.

HepsiB. aracılığıyla, 11.12.2016

ASUS YENİ NESİL OYUNCULARIN TERCİHİ

Adamlar yapmış diyeceksiniz.

Asus G752VS-GB007TC Laptop-Notebook kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Asus G752VS-GB007TC Laptop-Notebook yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele