Asus X540SA-XX002T Laptop - Notebook Yorumları

Asus X540SA-XX002T Laptop - Notebook Yorumları

11 YORUM
3 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Asus X540SA-XX002T Laptop - Notebook yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

ÜRÜN GÜZEL TESLİMAT GÜNÜNDE TEŞEKKÜRLER

HepsiB. aracılığıyla

Asus Kalitesi

Cihazı babam için aldık. İnternet ve film için yeterli bir kapasiteye sahip. Cihazı yazılım ile çok boğmuşlar ama kaldırdıktan sonra baya rahatladı. Gerçi bu fiyata windows 10 lisanslı pc yok gibi bir şey. Kasa kalitesi 10 numara 5 yıldız. 3 adet usb var; usb 2.0 (1)- usb 3.0 (1) ve usb 3.1 type c (1). hdmı soketi de mevcut. 1 yıldız düşük verme sebebim ise hdd ve ram kapağı yok yani upgrade işlemi için komple alt kasayı açmak gerekiyor ve bu da garanti dışına çıkması demek. ssd ve 4gb ram ile canavar olur ama 2 sene sonraya artık :)

HepsiB. aracılığıyla, 01.02.2017

Küçük kusurları var

Bilgisayar iyi ama bir kaç nokta var eksiklikleri hissedilen caps lock ve çalışıyor ışığı yok. Başlatma düğmesi ayrı olsa daha iyi olurdu. Maliyet düşürme amaçlı bu tasarruflar iyi olmamış.

HepsiB. aracılığıyla

Bir Yıldız

sıfır pc alıpda bu kadar yavaş olanı ilk defa görüyorum geri iade edeceğim

HepsiB. aracılığıyla

Yazılımcı gözüyle

Bence yazılım çalışanlarına özel rog ürünü işlemci hızı diğer xlm hızına eşit ve yakin sonuç veriyor. Bence bu özellikteki cihaz için

HepsiB. aracılığıyla

İki Yıldız

Dış görünüş ve kasa kaliyesi standart Asus ayarında. Fakat içerisinde windows 10 ile gelen programlar bilgisayarı oldukça kasmakta. Bilgisayarın gücü içerisindeki programları bile kaldırmıyor. Bir kısmını sildim biraz toparladı. Alacaklara tavsiyem biraz daha bütçenizi zorlayıp daha iyi bir bilgisayar almanız yönünde olacaktır.

HepsiB. aracılığıyla, 12.02.2016

gıdım gıdım

bilgisayarı kurduk. iyi güzel hoş. ama yavaş be kardeşim. gıdım gıdım ilerliyor. bu fiyata performans daha iyi olabilirdi.

NI1 aracılığıyla, 11.01.2016

fiyata göre ideal

bu fiyata gündelik kullanıma çok şey sunan bir cihaz

HepsiB. aracılığıyla

Harika

500 gb olması ve ucuz olması iyiymiş.

HepsiB. aracılığıyla

Gayet güzel, Linux kurmayın

İlk aldığım gün hata edip Manjaro Linux kurdum ve Linux kaynaklı sorunlarla uğraştım, kesinlikle Windows ile kullanın. ASUSun sitesinde tüm driverlar var, benim gibi işletim sistemi değiştirip Windowsa dönerseniz işinize yarar. Windows 10 ile gayet yeterli bir bilgisayar, günlük işlerinizde, dizilerinizde, ofis dosyalarında, filmlerinizde yeterli bir bilgisayar. Fiyatı da uygun. Alın gitsin. :D

HepsiB. aracılığıyla, 09.01.2016

çok yavaş

bilgisayar şaşırtıcı derecede yavaş. windows ile çalıştırıyorum ve herhangi bir program yüklemedim ama buna rağmen en basit işlemlerde bile çok yavaş kalıyor.

Asus X540SA-XX002T Laptop - Notebook kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Asus X540SA-XX002T Laptop - Notebook yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele