Lenovo ThinkPad E560 20EVS01J00 Laptop - Notebook Yorumları

Lenovo ThinkPad E560 20EVS01J00 Laptop - Notebook Yorumları

5 YORUM
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Lenovo ThinkPad E560 20EVS01J00 Laptop - Notebook yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

İnce Hesap aracılığıyla

mat ekranı sevmedim sadece

iyi ve kötü yanlarını sayacak olursak iyi yanları; pil ömrü çok iyi, performansı güçlü ve ses kalitesi harika. kötü yanlarına gelince görüntüsü biraz mat kalıyor. başka bir sorunu yok yalnız. ben tavsiye ederim.

İnce Hesap aracılığıyla

arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine aldım ben bu bilgisayarı. daha önce kullanan arkadaşım da memnun kaldığını söyleyince aldım. evde günlük işlerimi yapmak için kullanıyorum. oyun oynamıyorum bu nedenle bana yeterli oluyor. zaten bu amaçla alınan bilgisayarlarda bu fiyat aralığında olan güzel özelliklere sahip bir marka lenovo. ben özellikle sesini çok beğendim bilgisayarın.

NI1 aracılığıyla

Kaliteli ve kullanışlı

Kaliteli ve kullanışlı

İstanbul Bilişim aracılığıyla, 21.03.2017

sıfır ürün hakkında

bu ürün sıfırmı acaba normalde daha pahalı thinkpad t530 modelini arıyorum özellikle varsa ondan alacam yoksa ona çok yakın olanı alıcam

NI1 aracılığıyla, 10.07.2016

Tam bir Fiyat-Performans ürünü!

Bu fiyata alınabilecek en iyi ürün.

Lenovo ThinkPad E560 20EVS01J00 Laptop - Notebook kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Lenovo ThinkPad E560 20EVS01J00 Laptop - Notebook yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele