Lenovo ThinkPad E540 20C6003TTX Laptop / Notebook Yorumları

Lenovo ThinkPad E540 20C6003TTX Laptop / Notebook Yorumları

5 YORUM
5 adet yıldızlı yorum

Lenovo ThinkPad E540 20C6003TTX Laptop / Notebook yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla

güzel ürün.

İnce Hesap aracılığıyla, 14.05.2015

hafif

alalı 2 hafta oldu. ağırlığı dikkatimi çekti ilk aldığımda kargodan. gayet görünüşüne göre hafif bi bilgisayar. performansı son derece beni tatmin etti diyebilirim. fiyatına göre bence yüksek performanslı bi bilgisayar.

İnce Hesap aracılığıyla

bilgisayar ilk açılışından itibaren hızını hissettiriyor kullanana. ekran kartı tam yerinde bence ideal olmuş yani. günlük işlerin yanı sıra flim zevkini de çok güzel yaşatıyo insana. ben tavsiye ederim.

İnce Hesap aracılığıyla

pişman olmayacağınız bir alışveriş olur

i5 işlemci bence hızı sağlayan en büyük etken lenovonun hızlı olmasında pişman olmayacağınız bi alışveriş olur eğer alırsanız

İnce Hesap aracılığıyla

pil ömrü iyi

pil ömrü gayet yeterli aşağı yukarı 3 saate yakın dayanıyor full görüntü ayarındayken. özellikle okul için birebir oldu bana. kesinlikle tavsiye ederim ben.

Lenovo ThinkPad E540 20C6003TTX Laptop / Notebook kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Lenovo ThinkPad E540 20C6003TTX Laptop / Notebook yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele