MSI GE72 6QD-687XTR Laptop - Notebook Yorumları

MSI GE72 6QD-687XTR Laptop - Notebook Yorumları

4 YORUM
3 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

MSI GE72 6QD-687XTR Laptop - Notebook yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Ürün kısa surede elimize geçti hepsiburadaya teşekkürler.Msi çantası ve mouse ile birlikte geldi.Performansı çok iyi bir ürün. Ses kalitesi ve görüntüsü harika.

HepsiB. aracılığıyla, 01.06.2017

Yüksek Performanslı Dizüstü

Yaklaşık beş yıl MSI GTX 780 DXR kullandıktan sonra geçen hafta bu modele geçtim. Apache Pro kesinlikle taşınabilir bir model. Bu boyutta bir cihaza göre şarj adaptörü de oldukça makul. Yansımasız 17.3" ekran son derece keskin ve özellikle metin tabanlı işlerle uğraşıyorsanız tatmin edici. Yerleşik ses sistemi çok temiz ve yüksek ses üretebiliyor. Kasada kullanılan metal malzemenin dokunuşu güven veriyor. Klavye aydınlatması daha önce kullandığım modele kıyasla çok daha iyi. Kasanın sol tarafını, sağ tarafa göre belirgin şekilde daha fazla ısınıyor, oyun meraklıları için biraz sorun olabilir. SSD ve mekanik disk ile gelmesi harici bir disk kullanmadan yeterli depolama alanı sağlıyor. Böylece toplam üç tane olan USB portu da yeterli oluyor. Nvidia GTX960M ile gelmesi dolayısıyla, oyun meraklılarından çok yüksek performanslı bir dizüstü arayanlar için ideal bir ürün.

HepsiB. aracılığıyla, 01.09.2017

Performans Ürünü MSI Apache Pro

MSI bu konuda başarılı ürünler yapıyor. Fakat ekran iç plastiğini daha kaliteli yapabilirlerdi. Performans olarak çok başarılı. DVD rom da çoğu makinanın okuyamadığı cd ve dvdleri okudu açıkçası. Klavye led renk ayarlarıize gerçekten çok güzel. Ben aldığımda fiyat bu fiyattan %25 daha düşüktü. Çünkü hepsiburada.com 1 Ocakta kampanya yapmıştı.

NI1 aracılığıyla

Teşekkürler

evet teşekkürler

MSI GE72 6QD-687XTR Laptop - Notebook kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. MSI GE72 6QD-687XTR Laptop - Notebook yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele