MSI GL72 6QD-032XTR Laptop - Notebook Yorumları

MSI GL72 6QD-032XTR Laptop - Notebook Yorumları

31 YORUM
19 adet yıldızlı yorum
5 adet yıldızlı yorum
5 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

MSI GL72 6QD-032XTR Laptop - Notebook yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

İnce Hesap aracılığıyla

bilgisayarı alırken uzun bir araştırma yaptım. bu fiyata alınabilecek en iyi ürün.

İnce Hesap aracılığıyla

kesinlikle oyun oynamak için ideal bi bilgisayar

İnce Hesap aracılığıyla

fiyatına bakılınca çok iyi bu kaliteye göre. msi adını artık gamingde iyice duyurmuş bir bilgisayar olarak çok şeyi hak ediyor denmesi gereken. kötü bir deneyim yaşatmadı yaklaşık 3 haftadır. ben tavsiye ederim.

İnce Hesap aracılığıyla

kimileri bilgisayar için hantal dese de benim bu işlemcideki bir bilgisayardan ve bu ekran kartına sahip olduğunu bildiğimden güvenim tam. bakalım siparişi verdim elime ulaştığı zaman tekrar yazcam görüşlerimi. şunu biliyorum yalnız msi'ye güvenebilirsiniz kesinlikle. benim eski bilgisayarım da msi fakat 5 senedir çatır çatır kullanıyorum. artık ihtiyaçtan dolayı değiştirdim.

İnce Hesap aracılığıyla

kasa tasarımını beğenmedim ben plastik olması nedeniyle. sağlam bir hissiyat veriyor fakat ileride problem yaratabilir. hem büyük hem de bir o kadar kibar diyebilirim. diz üstünde kullanmak çok rahat. klavyesi kullanışlı. normal kullanım esnasında sol taraftan ısınıyor. program kullandığımda da çok ektra bir ısınma olmadı. oyun için uygun olacağını düşünüyorum ben her ne kadar oyun oynamasam da.

İnce Hesap aracılığıyla

kim ne derse desin bence msi oldukça güzel bir bilgisayar markası. bilgisayarlarının tasarımı oldukça başarılı. zaten soğutma sistmei bence gamingler arasında en iyi soğutma sistemlerinden birisine sahip. ekran kartı, işlemci, ve ram için diyebilecek kötü bir yorum bulamıyorum. kasa tasarımından şikayet edenler olmuş. uzun vadede bence böylesi daha iyi.

İnce Hesap aracılığıyla

bilgisayar hakkını veriyor gerçekten. mimarlıkta kullanmak için aldım ben. çizim programlarımı o kadar hızlı çalıştırıyor ki 3D çizimlerimi bile korkusuzca deniyorum. sürekli donardı eskiden olsa bilgisayarım hata yapmamaya çok özen göstermek zorunda kalırdım. artık herşeyi deneyebiliyorum. klavyesi çok şık kullanımı da çok rahat ayrıca çok net ve pürüzsüz bir sese sahip. ben tavsiye ederim.

İnce Hesap aracılığıyla

msi sonuçta yani. ne kadar fazla anlatsam da yetmez bence bunu anlatmaya. kesinlikle paramın kuruşuna kadar hakkını verdiğini düşündüğüm tek marka bilgisayar için.

İnce Hesap aracılığıyla

ilk defa msi kullanan birisi olarak ben deneyimlerimi yazmak istedim. giriş sınıfı olsa da plastik kalitesini ben beğendiğimi söyleyemem. tek fanı olması biraz can sıkıcı olabiliyor daha yüksek gereksinimlere sahip bilgisayarlar için. windows 10 ile kullanın kesinlikle. klavyenin sıcaklığı biraz ilerleyen vakitlerde can sıkıyor. ses kalitesini fakat çok beğendim ben. kesinlike dota 2 de çok iyi performans alıyorum fps olarak. sonuç olarak bir gaming için giriş seviyesi bilgisayar olduğunu söyleyebilirim.

İnce Hesap aracılığıyla

GÜZEL ÜRÜN TAVSİYE EDERİM

İnce Hesap aracılığıyla

kasa tasarımı belki basit durmus olab diyilir ama msi diyorum Bambaska.!

İnce Hesap aracılığıyla

kasa tasarımı normal gozuksede msi bambaskadır !

İnce Hesap aracılığıyla

msi almamı bana arkadaşım önerdi. çok iyi görüntü olarak ve tasarım olarak herşeyden önce. bunun dışında performans olarak da kullandığım 3D programlarını oldukça iyi çalıştırdı. sorunu yok bilgisayarın ısınmıyor ve sessiz çalışıyor. ben tavsiye ederim.

İnce Hesap aracılığıyla, 22.05.2017

daha önce bu bilgisayardan kullanıyordum ben arkadaşlar fakat benim için fazlasıyla hayal kırıklığı oldu fiyatına bakılınca. diğer bilgisayarlardan özellik olarak pek bir farkı yok sanırım görüntüsü ve tasarımı nedeniyle fiyat artışı var. kullandığım uygulamalarda tam verim alamadım ben. bu nedenle de değiştirmek zorunda kaldım. daha iyileri daha uygun fiyatlara var gerçekten. hiç markaya kanmayın bence.

İnce Hesap aracılığıyla

ürün gayet iyi sorun yok fiyat göre güzel bir makina fana sesi bence yok denecek kadar az ben beğendim.

İnce Hesap aracılığıyla

msi almdan önce o kadar araştırdım ki bir çok iyi markaya da bakarak ince eleyip sık dokuyarak sonunda almaya karar verdim. sonuç olarak çok memnun kaldım. özelliklerini uzun uzun anlatmayacağım fakat gaming ihtiyacını iyi karşılıyor performansıyla. güvenerek alabilirsiniz arkadaşlar.

İnce Hesap aracılığıyla

Özelliklerine baktığım kadarıyla bir labtop'a göre fiyat oranı güzel.

İnce Hesap aracılığıyla

incehesap.com bu site güvenilir mi

İnce Hesap aracılığıyla

SU ANDA BU PC NIN YANINDA JAMES DONKEY 007 MOUSESI VERILIYOR AMA RENGI GRI BEN YESIL ISTIYORUM FIYAT FARKI OLMADIGINA GORE BEN BU URUNU SATIN ALDIGIMDA BANA YESIL RENGINI GONDEREBILME SANSINIZ VARMI SORUMU EN YAKIN ZAMANDA CEVAPLARSANIZ SEVINIRIM :)

İnce Hesap aracılığıyla

sayın site yetkilileri uzun zamandır bu kampanya için para biriktiriyorum fakat 2 haftadır kampanyanın yenilenmesini bekliyorum yakın zamanda temin edilebilme ihtimali nedir?Umarım kısa zaman içinde cevaplarsınız.

MSI GL72 6QD-032XTR Laptop - Notebook kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. MSI GL72 6QD-032XTR Laptop - Notebook yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele