MSI GL62 6QC-080XTR Laptop - Notebook Yorumları

MSI GL62 6QC-080XTR Laptop - Notebook Yorumları

6 YORUM
4 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

MSI GL62 6QC-080XTR Laptop - Notebook yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

İnce Hesap aracılığıyla

sorunsuz bilgisayar

ssd takılıyor oluşu çok iyi oldu. ben önümüzdeki seneler için de yatırım yaptım bu sayede çünkü eminim ihtiyacım olcak bilgisayarı biraz daha hızlandırmaya bu nedenle bir haftaya kadar ssd siparişimi vermeyi düşünüyorum. bilgisayar zaten üst düzey şimdilik. oyunlarda herhangi bir sorun yaşamıyorum.

İnce Hesap aracılığıyla, 23.05.2017

fazla olumsuz yanı yok

iki haftadır bilgisayar bende. çok iyi sonuçlar aldığımı söyleyebilirim şişmdilik. uzun süre kullanılır hatta bilgisayar. donma problemi yok herşeyden önce. ilerleyen zamanlarda bilgisayarın bileşenlerini yükseltme şansınız da var. biraz fan sesi geliyor fakat sorun edilecek düzeyde değil. kasasının sadece plastik olması biraz bana dayanıksız hissi verdi. bunun dışında takıldığım bir özellik yok bilgisayarda. tavsiye ederim ben.

HepsiB. aracılığıyla

Çok ısınıyor

Bilgisayar iyi ancak ısınma problemi var

HepsiB. aracılığıyla

Uzun süreli kullanım için ideal

İki gündür kullanıyorum bilgisayarı. Şimdilik çok iyi diyebilirim. Beklentilerimi tam karşılıyor. Uzun süre kullanmak isteyenler için ideal. Herhangi bir donma, kasma problemi yok. Çok hızlı ve kesintisiz çalışıyor. DDR4 ve PCIe SSD özelliği sayesinde ilerde özelliklerini artırıp çok daha hızlı bir bilgisayara sahip olabilirsiniz. Olumsuz tarafları ise: sol taraftan çok hafif bir fan sesi geliyor ama öyle çok sorun edilecek birşey değil. O da fiziksel harddisk nedeniyle oluyor. Eğer SSD ile değiştirirseniz bir sorun kalmaz. Kasası plastik ve dayanıksız izlenimi veriyor. Tuş takımı da yumuşak ve çok narin duruyor. Bunlar haricinde hiçbir sıkıntısı yok. bu fiyata üst düzey bir bilgisayar. Bu özellikler de tam olsa zaten fiyat çok uçuyor. Fiyat performans açısından iyi bence. Uzun süreli kullanım için tavsiye ederim

NI1 aracılığıyla

Ürün güzeldi tşkler

Kargo hızlı ve özenliydi tşkler firmaya

HepsiB. aracılığıyla, 07.05.2016

Gelecege donuk yatirim

Nvme ssd disc takilabilir olmasi, 32gb ddr4 2133mhz ram destegi bu bilgisayari onumuzdeki yillarda ihtiyac duydukca yukseltip omrunu uzatmaniza yardimci olacak. Samsung pro nvme 256 gb taktim, 8gb ram yanina 16 gb ddr4 2133 mhz ekledim: sonuc super oldu. Oyun oynamiyorum ama performans sonuclari cok ust duzey. Tavsiye ederim.

MSI GL62 6QC-080XTR Laptop - Notebook kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. MSI GL62 6QC-080XTR Laptop - Notebook yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele