MSI GT80S 6QF-229TR Laptop - Notebook Yorumları

MSI GT80S 6QF-229TR Laptop - Notebook Yorumları

13 YORUM
8 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

MSI GT80S 6QF-229TR Laptop - Notebook yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

İnce Hesap aracılığıyla

gaming olarak harika

gaming alacaksanız ve durumunuz elverişliyse kesinlikle başka markaya bakmayın derim ben. harika bir bilgisayar. tasarımı ve soğutması inanılmaz. ekran kalitesi ve işlemcisinin performansına diyebilecek birşey bulamadım. klavyesi harika.

Vatan Bilgisayar aracılığıyla

Usb kısmı haddinden fazla dar

Bedir ve furkan a katılıyorum usbmi taktım ama girerken öyle bir ince ses çıktı ki anlamadım, noluyor diye çok korktum..

Vatan Bilgisayar aracılığıyla

kesinlikle usb kısmı dar

bedir kardeşime katılıyorum flash diski takarken metal kısma yağ sürmek zorunda kaldım bir türlü girmiyor içine çıkarkende çok zorlandı bilgisayar parçalanacak sandım

Vatan Bilgisayar aracılığıyla

usb si çok dar

usb si çok dar flash diski mause u takarken zorlanıyorum . takabilsemde çıkaramıyorum

Vatan Bilgisayar aracılığıyla

MAKİNA

bilgisayarın özelliklerinden bahsetmeye gerek yok makina çok iyi ama biraz fazla büyük tabi içinde iki tane 1080 Nvidia ekran kartı olduğu için gayet normal alan sorunumuz yoksa render için ve oyun için biçilmiş bir kaftan

Vatan Bilgisayar aracılığıyla, 12.09.2016

Ekran kartı

Özellikler soğutmasından performansına kadar güzel masaüstü işlevi de görüyor fakat 23.000 tl lık laptopa göre ekran kartı iki tane 8GB (16GB) olmasına rağmen modeli düşük kalmış keşke GTX 1070 ve üzeri modelini yerleştirselerdi.

Vatan Bilgisayar aracılığıyla

Gördüğüm en iyi bilgisayar

Tamamen oyun için yaratılmış bir oyun bilgisayarı. Söylenecek tek şey muh-te-şem

Vatan Bilgisayar aracılığıyla, 01.08.2017

her eve lazım

geçen gün 2 tane aldım bundan birini 5 yaşındaki oğlum kullanıyor diğerinide ben kullanıyorum bu fiyata bedava kaçırmayın derim

Vatan Bilgisayar aracılığıyla

Fazla Isınıyot

Biraz fazla ısnıyor gibi. bide kapagını kapatırken hafiffften bir gıcırtı oluyor.

Vatan Bilgisayar aracılığıyla, 01.06.2017

BAŞARILI

Özellikleri gayet üst düzey hakkını veriyor. Ancak 23 bin tl fiyatı biraz pahalı. 350 tl değerindeki headsetin hediye edilmesi fiyatını cazip kılıyor.

Vatan Bilgisayar aracılığıyla, 01.11.2017

harika

gerçekten harika 2 tane aldım tekini kardeşime verdim tekinide kendim kullanıyorum çok güzel minecraft oynanıyor hiç kasmıyor. minecraft oynamak için bire bir.

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

İlk bakışta fiyatı çok yüksek gelse de çok oyun oynayanlar için mükemmel denebilir. Dizüstü olmasına kanmayın. Zannettiğinizden daha büyük ve ağır. Taşınması zor olabilir

HepsiB. aracılığıyla, 03.11.2016

cok kaliteli

başka bir platformadan almama rağmen gerçekten oyun oynamak için ideal bir ürün özellikle klavyesini çok beğendim yani alıcaksanız düşünmeyin.

MSI GT80S 6QF-229TR Laptop - Notebook kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. MSI GT80S 6QF-229TR Laptop - Notebook yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele