Hiking M2 Siyah Yorumları

Hiking M2 Siyah Yorumları

12 YORUM
5 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum

Hiking M2 Siyah yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

GittiGidiyor aracılığıyla

"."

Olumlu yönleri: Kayınpederim akıllı telefon kullanmıyor. İstemiyor akıllı telefon. Sadece beni arasınlar ben arayayım yeterli diyenlerden. Kendisine Hiking M 2 bu telefonu aldık. Gerçekten çok sade çok kullanışlı bir telefon. Oldukça da sağlam bir telefon. Sadece resim çekmeyi seviyorsanız hafıza kartı taktırın onun dışında bence .çok iyi bir cihaz fiyatına göre performansı çok yüksek bence. Kayınpederim de çok sevdi. Menüsü kolay olduğu için kullanımında hiç zorlanmadı. İhtiyacınız varsa bence kesinlikle gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

NI1 aracılığıyla

ürün anlatıdığı gibi.alınablir

kullanımı kolay..tavsiye ederim

NI1 aracılığıyla, 08.10.2017

mng

ürün güzel. kargo şirketi berbat. arayan yok. gidiyorsun ürünü bulamıyorlar bile. gidip sormasan ürün felan gelmez. kargoda kaybolur. kargo şirketini değiştirsinler.(mng kargo)

NI1 aracılığıyla, 12.05.2017

ürün açıklamalardaki gibi idi. problemsiz bir alış veriş oldu...

ürün açıklamalardaki gibi idi. problemsiz bir alış veriş oldu...

NI1 aracılığıyla, 01.08.2018

berbat bir telefon 40 günde bozuldu

berbat bir telefon 40 günde bozuldu

HepsiB. aracılığıyla, 08.08.2017

Ben beğendim

Arka kapağı açmak hiçte zor değil.onu dert etmeyin. sadece kapağın değil komple arka tarafın çıktığını unutmayın. ona göre açmaya çalışın. telefon 1 günde elime ulaştı. paketleme gerçekten mükemmeldi. faturam ile beraber ürünümü orjinal kutusunda teslim aldım. fiyata göre hoş bir telefon. ele oturuşu, tuşları, ekranı güzel bir telefon. benim için eksilerini söyleyeyim. ana ekranı istediğim gibi düzeltemedim. el fenerine kısayol atayamadım. el fenerini illaki menüden açmak ve kapamak zorunda kaldım. aslında yön tuşlarına kısayol olarak konulabilirdi. belki vardır ama ben kurcaladım bulamadım. yazı karakterlerini biraz daha büyütebilsek daha hoş olacaktı. ve içinde 1 fotoğraf çekecek kadar dahi boş hafıza yok. illaki hafıza kartı takacaksınız. neticede ben telefonu beğendim. alo desin diyorsanız ve mesaj için alıyorsanız süper bir telefon.

HepsiB. aracılığıyla

Hiking m2

Kapagı açmak için çok uğraştık açarken zorlayıp yamulttuk kullanma kılavuzundada açmak için bilgi yer almıyor biraz sıkıntılı....

HepsiB. aracılığıyla

Harika Tasarım.

Resimlere aldanmayın cihaz tanınmış bir markanın 230 modeline benziyor.2mp kamera oyun uygulama radyo vb aklınıza ne geliyorsa var.

HepsiB. aracılığıyla, 08.09.2016

Hiking M2

telefonun arka kapağı çok zor açılıyor. arka kapağı açmak için telefona ağır hasar vermek zorunda kalıyorsunuz. telefon ufak bir müdahalede hemen deforme olan plastikten yapılmıştır.

HepsiB. aracılığıyla

kalite

Arka kapağını çıkarmak için bayağı zorlandım. Sırf kapak yüzünden bile elde kalıp kırılacak bir telefon bu fiyatı çöpe atmaya değecek bir telefon olmadığını düşünüyorum.

HepsiB. aracılığıyla

kendi kategorisinde harika

bulunmuş olduğu kategoride her yönden mükemmel bir telefon çok kısa sürede şarj olup uzun süre bitmiyor , arka kapağı profesyonel birine actırın kendiniz açmaya calışmayın bütün olarak açılıyor çelik kısmı zorlamayın

HepsiB. aracılığıyla, 12.02.2016

Memnun kaldım

Arka kapağı açmak için bende uğraştım gönderen firmayı aradım üst tarafından hafifce bastırıp saj sokati yönüne doğru aşağı çektim bütün olarak çıkıyor kapat.Ürün güzel bu fiyata bu kadar olur.Anneye babaya veya şirket hattı olarak alınabilecek bir telefon.

Hiking M2 Siyah kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Hiking M2 Siyah yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele