MSI GE62 6QF-082TR Laptop - Notebook Yorumları

MSI GE62 6QF-082TR Laptop - Notebook Yorumları

4 YORUM
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

MSI GE62 6QF-082TR Laptop - Notebook yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

İnce Hesap aracılığıyla, 23.05.2017

performansı 3 sene götürür

öncelikle hayranı olduğum karakterlerin çıkartması çok şık duruyor bilgisayarda bunu söylemeden geçemeyeceğim :) oyun performansında hiçbir sıkıntı yok. ekran kartının elbette üst sürümleri mevcut piyasada fakat bu da beni en az 3 sene götürür diye tahmin ediyorum.

İnce Hesap aracılığıyla, 12.03.2016

Süper

Ürün oldukça kaliteli. Isınma kasma sorunu yok. Oldukça başarılı, çok memnun kaldım. Tavsiyemdir.

İnce Hesap aracılığıyla, 07.05.2016

şahane

harika bir performansı var bilgisayarın. bu kadar uygun bir fiyata alabildiğim için de gayet memnunum. uzun uzun yazmaya hiç gerek yok bilgisayarı zaten. gaming bir bilgisayar arayanlar için şahane. ben şiddetle tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Mükemmel!!!

Ürünü harika bir fiyata aldıran HB ye teşekkürler öncelikle anında %10 ve karttan birde ekstra indirimle şahane bir fiyata geldi.Uzun uzadıya yazmıcam fakat tasarımından performansına eşsiz ve şahane bir laptop şiddetle tavsiye olunur.

MSI GE62 6QF-082TR Laptop - Notebook kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. MSI GE62 6QF-082TR Laptop - Notebook yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele