MSI GE62 6QD-885XTR Laptop - Notebook Yorumları

MSI GE62 6QD-885XTR Laptop - Notebook Yorumları

4 YORUM
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

MSI GE62 6QD-885XTR Laptop - Notebook yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

İnce Hesap aracılığıyla

sorunsuz

hiç sorunla karşılaşmadım 2 haftadır. windows 10 ile bu kadar uyumlu çalışacağını da tahmin etmiyordum fakat beni yanılttı bilgisayar. çok estetik bir görünümü var ve tek kelimeyle eşsiz bir görüntü deneyimi yaşattırıyor. ben tavsiye ederim kesinlikle.

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

fiyat performans açısından iyi bir bilgisayar

HepsiB. aracılığıyla, 05.10.2016

Paranızın Karşılığını Maksimum Alabileceğiniz Laptop

Hem yüksek performanslı hem de çok çok uygun fiyatlı bir laptop, tavsiye ederim. En az 5 yıl gözü kapalı götürür :)

HepsiB. aracılığıyla, 07.04.2016

Kalite Şık Ve Hızlı gönderi

Hepsiburada alım işlemlerimi tamamladıktan sonra siparişimiz yarım saat sonra kargoya verildiği mesajı gönderi bu yüzden ulaştırma konusunda çok hızlı ürün elime geçti içinden sırt çantası oyuncu mause ile geldi ürün freedos kurulu olarak geliyor ben win 10 uefi kurdum ve cihazın açılıp kapanması 3 sn. gibi bir zaman alıyor klavyesinin aydınlatmalı olması ayrı güzel ürün özellikleri olarak fiyatının yüksek olması normal kasası alüminyumdan yapıldığı için soğutması çok sessiz ben çok memnun kaldım almayı düşünen arkadaşlara tavsiye edrim

MSI GE62 6QD-885XTR Laptop - Notebook kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. MSI GE62 6QD-885XTR Laptop - Notebook yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele