Alcatel One touch 2007X Koyu Gri Yorumları

Alcatel One touch 2007X Koyu Gri Yorumları

4 YORUM
1 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Alcatel One touch 2007X Koyu Gri yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

Telefon tuşlu kategorisinde fena değil. Çok aşırı hafif, plastik kasa korkutuyor, batarya cikarilamiyor hatta arka kapak kasaya entegre o da cikmiyor. Artırılabilir hafiza var özelliklerde yok diye yazılmış, 8gb. a kadar. Kamera 3mp yazılı kağıt üstünde, gerçekte çok da öyle hissettirmedi. Ancak vga havasında. Benim için tek alınabilir tarafı KVK garantisi, fiyat tüm marka tuslu telefonlarda oldugu gibi astronomik, sebebini anlamak guc! Diğerlerinin biraz altında fiyat var. Tercih sizin...

NI1 aracılığıyla

iyi ürün

Eski telefonumdan biraz büyükçe ama daha hafif,özellikleri de çok daha az. Yine de ikinci telefon olarak tercih edilebilir, benim tercih etttiğim gibi.

HepsiB. aracılığıyla, 04.03.2016

Astarına göre pahalı

Alcatel Dünya markalarından kendini duyurmuş bir marka tel.kıvrımları ve ekran kalitesi güzel tuşlar ise belirgin ger yaşa hitap ediiyor özellikleri gün kullanımını karşılayacak seviyede fakat bu telefona fazla fiyat biçilmiş neredeyse akıllı tel.fiyatı eğer bu dev markalarda yarışı göze aldıysa fiyatta hoşgörülü olmalı..:)

HepsiB. aracılığıyla, 11.03.2016

tuslu telefon icin fiyatina 10 numara

fiyat kalite dengesi iyi. tavsiye ederim

Alcatel One touch 2007X Koyu Gri kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Alcatel One touch 2007X Koyu Gri yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele