Microsoft Lumia 950 32 GB 5.2 İnç 20 MP Akıllı Cep Telefonu yorum ve tavsiyeleri

Microsoft Lumia 950 32 GB 5.2 İnç 20 MP Akıllı Cep Telefonu Yorumları

Microsoft Lumia 950 32 GB 5.2 İnç 20 MP Akıllı Cep Telefonu

(26 yorum)

26 Yorum

5
13 yorum
4
3 yorum
3
3 yorum
2
3 yorum
1
4 yorum

yorumları filtrele:

 • HepsiB. aracılığıyla, 01.08.2017
  Ne yazık

  Çok başarılı ve çok güzel bulduğum bir telefon. Gerçekten bu serinin sonlanmış olmasına üzülüyorum. Microsoftun windows 10 ile getirdiği onca yenilik ve android gibi sıradan bir kullanıcı arayüzünün aksine çok başarılı ve güzel görünen bir ürün. Continuum gibi yeniliklere ev sahipliği yapan bir telefon. Çok sevmeme rağmen resmi olarak bittiğinden dolayı tavsiye etmiyorum malesef.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Çok başarılı bir cihaz.

  Cihaz on numara donanım canavar gibi çocukların lumia alınmaz mağazası boş lumia çöp gibi yorumlarını dikkate almayın uygulama eksikleri var ancak kullanımı engelleyecek kadar önemli uygulamalar değil ve uygulamalar mağazada hızla çoğalıyor alanı kesinlikle pişman etmeyecek bir cihaz 4 yıldır düşük donanımlı bir lumia kullanarak söylüyorum bu sözleri kamerası zaten efsane şuanda piyasadaki en yeni cihazlarla karşılaşacak seviyede ayrıca teknik özelliklere görüntülü görüşme yok yazılmış uyarmama rağmen düzeltilmedi skype whatsapp viber gibi birçok uygulama ile görüntülü görüşme yapılabiliyor almayı düşünen kaçırmasın derim ben.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Telefonda Oyun oynayanLar uzak dursun..

  Oyun oynamak istiyorsANız bu telefonu alMAyın.. Markette ne arıyorsunuz? Markette oyun bulamazsınız. Aradığınız uygulama markette yoksa EDGE tarayıcısına girip oradan istediğiniz siteden işlem yapabilirsiniz. Internet siteleri standartlara uygun yapıldıysa EDGE tarayıcısında sorun yaşamazsınız. Ayrıca markette aradığınız uygulamalarda EDGE tarayıcısı ile gittiğiniz sitedekinden farklı bir şey yapMIYor.. Benim gibi baston yürüyen ve notebook-laptop taşımakta sıkıntı yaşayanlar için display dock ve continuum özelliği çok güzel bir şey. Ayrıca Mac Mini ve mini pc'lerde telefon özelliğini de hatırlatırım..

 • HepsiB. aracılığıyla, 12.06.2016
  Beş Yıldız

  Mükemmel bir keyif. Kamera ve hız konusunda üstüne yok. Android çöplüğü de yok. Mağaza gayet yeterli. Bilgisayar keyfi yaşatıyor. Kesinlikle tavsiye ederim...

 • HepsiB. aracılığıyla
  Marketten ötürü alınmaz.

  Uygulaması olmayan yada yeterli olmayan bir telefonu tavsiye edemem. Ama marka ve işletim sistemine hayranlığınız yada tutkunuz olduğu gibi o zaman bir şey diyemem. Donanım on numara ve uygulama sınırlı o yüzden alınmaz bence..

 • HepsiB. aracılığıyla
  Geç kalmadan alın. Stokları yakın zamanda biter, artık üretilmiyor. Mükemmel kamera isteyenler için.

  Çok iyi bir telefon, maalesef son üretimleri bunlar, daha üretilmeyecek. Yeni Windows Phone'lar Alcatel ve HP gibi büyük firmalar tarafından üterilse de hiç birinin kamerası bunun zekatı etmiyor. İleride başına bir şey gelse sıfırıyla değişim ya da para iadesi yapacakları için problem değil. Batarya iyi gidiyor. Şahsi olarak eksikliğini çektiğim bir uygulama yok. Tasarımı iyi, elde iyi duruyor, Lumia 950 XL'ye göre özellikleri çok az farklı hem de daha az ısınıyor. Ömürlük telefon benim benim için. Windows Phone işletim sistemi geliştirilmeye devam ediyor ve devamlı güncelleniyor. Hepsi bitmeden alın derim. İleride böyle kameralı bir telefonu döviz de yükseldiğinden ancak 2700-3000'e bulursunuz benden söylemesi. Kendime aldım bir aydır kullanıyorum, ikincisini de ablam için aldım bugün.

 • HepsiB. aracılığıyla, 02.12.2016
  fiyat yüksek

  bu fiyat ile türkiyede tutmaz bu telefon. lumia 925 kullanıyorum 2 yıldır uygulama desteği ve 2. el piyasası pek yok

 • HepsiB. aracılığıyla
  Fiyat

  Fiyat çok yüksek bu fiyata fazla satmaz ama gercekten performans var telefondan özellikte var ama fiyat :( zor yani

 • HepsiB. aracılığıyla
  fiyat

  çöp kutusu androide birsürü para vermektense değer bu fiyata .

 • HepsiB. aracılığıyla
  Süper Cihaz

  Tasarımı 950 XLye göre daha iyi ve benim gibi büyük ekran devmeyenler için ideal. Fiyatı yüksek gelmiş olabilir ama internetten balarsanız çok fena teknik özellikleri var. İris tarayıcısı , hızlı şarj , 200 gbye kadar sd kar desteği...

 • HepsiB. aracılığıyla
  Beklediğimize değdi

  Android ve Apple Storea göre daha az uygulama içerdiği için bugüne kadar hep düşük rakamlarda seyreden Windows işletim sistemli telefonlara haksızlık ediliyor. Garip uygulamalarla dolu mağaza sevdası uğruna diğerlerine göre daha güvenli bir kullanım ve dengeli performans sunan (3yıldır kullanıyorum) Windows işletim sistemli telefonlara haksızlık etmeyin. Her gün haberlerde okuyoruz şu kadar zararlı uygulama kaldırıldı siz de telefonlarınızdan silin diye. Sadece çerçevesindeki kıvrımları değiştirip isminin yanına S ekleten telefonlara ödenen paralar iki ay sonra çöp oluyor. Aldıktan bir hafta sonra gözler başka model arıyor. Microsoft telefonların testlerine bir göz atmanızı tavsiye ederim.

 • HepsiB. aracılığıyla
  lumia 950

  uzun zamandır incelemesini takip etdigim bir cihaz öncelikle tasarımı beni yansıtıyor bu telefonda beni etkileyen en büyük faktör optik lensinin çok iyi olması kesgin görüntüler elde edebiliyosunuz hem fotograf hemde video konusunda çok başarılı işletim sistemi biraz gerilerden geliyor olabilir fakat diger konularda hicbir telefondan geride degil fiyat olarak ülkemiz için yüksek bir fiyat politikası 26 mm geniş açı lens 1080p video kayıt ister 30 fps isder 60 fps isdersen de 4k 30 fps benim kameramda yok bu özellikler

 • HepsiB. aracılığıyla
  Şık, hafif ve teknolojik

  Ürünün kamerası çok iyi. Ön kamera hareketli fotoğraflar çekiyor. Ürün hafif ve tek elle kolaylıkla kullanılabiliyor. Telefon kilidini iris taramayla açmak eğlenceli, yalnız gözlük kullanıyorsanız çıkarmanız gerekiyor gözlüğünüzü. Ürün ile birlikte hızlı şarj kablosu ve USB 3.0 kablo geliyor. Kutudan kulaklı çıkmıyor, bu nedenle bir yıldız eksik verdim. Ancak telefon çok iyi bir tasarım ve teknoloji ürünü olmuş. Microsoft severlerin kesinlikle alması gereken bir cihaz. Microsoft Display Dock satın aldığınızda telefonunuzu bilgisayar kasası gibi kullanabilirsiniz. Yani telefonu alırken bir de bilgisayar almış oluyorsunuz.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Microsoft

  2 yıldır l925 kullanıyorum, win10 güncellemesi vermeyerek microsoftta nokia gibi yarı yolda bıraktı. Bu fiyatın yarısına android alın 2yıl sonra yenisini alırsınız içiniz yanmaz.

 • HepsiB. aracılığıyla, 04.06.2016
  Güzel

  Ürün donanım anlamında çok iyi ama rakipleri metal veya cam kasaya geçmişken kasanın plastikten yapılması iyi olmamış!Performans olarak oldukça iyi HD-500 Dock ile güzel bir ikili!

 • HepsiB. aracılığıyla
  dost tavsiyesi

  İki yıldır L920 kullanıyorum mağaza hiç gelişmedi face vasat messenger berbat, snapchat yok istigram eski düzen linked in eski düzen menu kara düzen, adroid ve ios için sıradan temel uygulamaların bile bir çoğu yok. Tam bir sosyal medya karşıtı telefon o bakımdan sosyal medya bağımlılarının ikinci gün pişman olacağı bir telefon. Ama kamera ve hız olarak rakipsiz. Bu bakımdan alacak olan arkadaşlara dikkat etmesini tavsiye ediyorum

 • HepsiB. aracılığıyla
  Yıllardır lumia kullanıyorum.

  Uygulama olarak eski win8 li lumia telefonlarla karşılaştırmayın win10 için sosyal uygulamalar yeni yapılıyor ve mağaza da var İnstagram face vs. bir çok uygulama yeni yapılıyor. Office uygulamaları yeni. Ayrıca win10 ile win8 li telefonu karşılaştırmak aptallık olur. Çünkü 5 senedir win7 den beri işletim sistemini kullanan biri olarak aralarında dağlar kadar fark var. Artık ios ta kullanılan uygulamalar uygulamayı yapan kişi tarafından kolay bir şekilde win10 a hazır hale getiriyor Ayrıca win10 için uygulama yapmaya gerek kalmıyor. Bi araştırın bence. Burada yapılan her yoruma inanmayın. (benim yaptığım yorum da dahil olmak üzere) Ben sadece yaşadığımı anlatırım başkası da kendine göre yaşadığını anlatır. Ama sonuçta telefonu siz kullanacaksınız. O telefonu alınca memnun olup olamayacağınız sizden başkası bilemez. Benim görüşüm bu, başkası tavsiye etmeye bilir ama ben bu telefonu tavsiye ediyorum. Eksileri mutlaka var. Ama unutmayın 1.Alacağınız telefon yıllardır evlerimizde kullandığımız Windows işletim sistemli bir telefon. 2.İos ve Android 2 milyon uygulama ile başlamadı bu işe. 3. windows ta uygulama yok diyenler, ısırılmış elma logosuna servet ödeyip whatsapp, facebook ve instagram gibi uygulamalardan başkasını kullanmayan hava atan tiplerdir.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Bilgisayar adeta

  Gerçekten aldığı parayı hak eden bir ürün. continuum bağlantısı sayesinde elimdeki notebook u artık açmıyorum bile. doğrudan continuuma bağlıyorum ve 27inçlik hdmi girişli bir bilgisayar monitorunden tüm işlerimi rahat rahat halledebiliyorum. Teşekkürler Microsoft... Teşekkürler Hepsiburada ailesi...

 • HepsiB. aracılığıyla
  Hayatımın Kabusu

  Sakın ha sakın hayatınızın yanlışını bu saçma telefonuı alarak yapmayın. Paranızı çöpe atın daha iyi. Bir telefon ne kadar özellikli olursan olsunpratik olmadıgı sürece bir anlamı yoktur. İşletim sisteminin saçma dizaynı bir tarafa dursun olabildiğine az kullanışlı yapılmış bir telefon abicim. Ben yazılımcı olmama rağmen bu telefonu anlamam haftamı aldı ve bakıyorum ki gerçekten rezalet. Windosun yaptığı en iyi şey sanırım hesap makinesi onun dışında boş yani. Kamera ya bakarak aldanıp almayın abicim benden tavsiye.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Telefonla bilgisayar arası yapılmış bir cihaz

  Yaklaşık üç aylık deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım. Donanım olarak rakiplerinden kat kat üstün olan cihaz, kullanım kolaylığı ve işlevsellik konularında yetersiz bana göre. Continuum diye bir bağlantı şekli yapılmış. Bilgisayar deneyimini telefonda yaşamak isteyennler için harika bir olay. Microsoft un kablosuz görüntü aktarıcısını tv nizin hdmi portuna bağlıyorsunuz ve kablosuz olarak tv bilgisayara dönüşüyor. Aynı işlemi dock ile kablolu olarakta gerçekleştirebilmek mümkün. Bana göre en büyük artısı buydu. Artı dedim ama bunda da hala eksiklikler bulunmakta. Tv ye bağlı olduğunuz zamanlarda kısa süre işlem yapmazsanız ekran koruyucu devreye girerek bağlantının kopmasına neden olabiliyor. Diğer özellikleriyle windows10 pc deneyimini telefona taşımış. Uygulama konusuna gelince, uzun zaman android ve ios cihaz kullandım. Onlarla mukayese edildiğinde tam bir fiyasko. Google ın Windows cihazlara desteğini kesmesiyle en çok kullanılan uygulamalardan YouTube bile mağazada bulunmuyor. Google arama, Chrome, Keep, Haritalar... bu saydıklarımın hiçbirinin olmaması en büyük eksikliği. Bunların olmamasına tamam deyip bana windowsun kendi yaptığı uygulamalar yeter dedimde ise uygulamalardaki eksiklikler resmen şok etkisi yarattı. İnanın android ve ios telefonlardaki microsoft yapımı uygulamalar daha kullanışlı. One note en büyük hayal kırıklığım oldu diyebilirim. Her türk erkeği sahibinden sitesine girip araba bakmıştır sanırım. Ne yazıkki bunu da microsoft mağazasında bulamayacaksınız. Benim açımdan windows phone çooook daha geliştirilmesi ve aşama kaydedilmesi gereken bir telefon. Eminim telefonu uzun zaman kullanacaksınızdır ama telefonun iyi olmasından değil, telefonla fazla zaman geçirmediğinizden olacaktır. Bana göre bilgisayarın telefon büyüklüğünde olanı elinde isteyenler alırsa pişman olmaz ama uygulama ve kullanım kolaylığı arayanlar isteklerine yanıt bulamayacaklardır.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Microsoft Lumia 950 32 GB 5.2 İnç 20 MP Akıllı Cep Telefonu kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft Lumia 950 32 GB 5.2 İnç 20 MP Akıllı Cep Telefonu yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat