Sony KD-55XE8577 LED TV wifi, smart tv - 4k - 55 inc / 139 cm Yorumları

Sony KD-55XE8577 LED TV wifi, smart tv - 4k - 55 inc / 139 cm Yorumları

12 YORUM
10 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Sony KD-55XE8577 LED TV wifi, smart tv - 4k - 55 inc / 139 cm yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla, 05.07.2020

Garantisi biteli tam bir ay oldu, yani daha iki yıllık tv, durup dururken anakartı arızalandı, parça fiyatı 2700 lira ama zaten oda yok bir aydır serviste yatıyor tv, sokağa atacak paranız varsa alın yoksa hiç maceraya gerek yok gidin herkesin kullandığı bir markayı alın en azından parçası bulunur.

HepsiB. aracılığıyla

mükemmel

sony 8577 bu üründe x1 chipset ile 4k da eşsiz bir film görüntüsü sergiliyor. zaten sony kendi gösteriyor. 4k yayında mükemmel bir renk tonlaması mevcut.

HepsiB. aracılığıyla, 05.07.2018

Uydu alıcısı Tam fiyasko. Menuler Karman Çorman.

Cihazın görüntü özelliklerine felan diyecek bişeyim yok ama işletim sistemi çok tırt. Menuler hiç kullanıcı dostu değil alakasız baslıklar altında alakasız isimlerle kaydedilmişler. güya favori kanal oluşturuyorum ama onları seçemiyorum. sony editorle kanalları düzenliyorum istemediğim kanaları siliyorum hop bide bakmısım sildiğim kanallar geri geliyor otomatik güncelleme özelliğide kapalı olmaına rağmen. Knala geçişleri mükemmmel yavaş :). Normal kanallar 3 saniye HD kanallr 5 saniye sürüyor. Adamı hasta ediyor. daha önce kullandığım 50 tl lik uydu alıcı bundan daha hızlı geçiş yapıyor ve kullanması daha kolay. Heralde onu kullanmaya başlıycaz. Kuran servis elemanıda öğle yapıyormuş.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Ürün çok iyi müthis on numara parasi olan alsin

HepsiB. aracılığıyla, 01.06.2018

Sony Kalitesiyle Android TV Keyfi

Ürün çerçevesi gümüş renk olduğu için fazla tutulmuyor olsa gerek, bu ürün daha düşük özelliklerdeki Sony Android TV’lere göre gayet uygun fiyatlı olarak satılıyor. Renk konusunda ben de endişeliydim fakat ürün elime ulaşınca endişelerim ortadan kalktı. Gayet şık duruyor. Android TV olması büyük bir artı. Fişini prize takmak dışında herhangi bir kablo bağlamadan doğrudan internet üzerinden canlı cansız bütün yayınları izleyebiliyorsunuz. Telefondaki herhangi bir resmi veya videoyu anında televizyona yansıtabiliyorsunuz. Miracast özelliği sayesinde laptop ekranını tek tuşla kablosuz olarak televizyona aktarabiliyorsunuz. Bazı yardımcı programlar sayesinde normalde tv ile uyumlu olmayan herhangi bir android mobil uygulamasını televizyona yükleyip bir kablosuz fare yardımı ile rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Bir yazılımcı olarak bilgisayarın başına oturamaz oldum. Özetle kablo yığınlarından kurtularak bütün işinizi televizyon üzerinden halledebiliyorsunuz. Sony kalitesini ise anlatmaya lüzum yok. Yanında Sony Cech-Zkb1fr Ps3 Bluetooth Kablosuz Klavye de almanızı tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Saep?

Ürün evime dün geldi henüz kurulumu yatırmadım fakat kutunun üzerinde Xe8577SAEP yazması beni tereddüte düşürdü. neden SAEP yazdığını anlamadım. Umuyorum ki farklı bir model gelmemiştir. kullanım sonrası tekrar yorum yazacağım.

Media Markt aracılığıyla

En İyi TV

Avantajlar : Diğer elektronik aletlerle uyumlu.<br />Sony görüntü kalitesi ve işlemcisiyle bir numaradır.

Media Markt aracılığıyla, 02.07.2018

ÇOK İYİ

sony kalitesi bir başka gerçekten tavsiye derim alın

NI1 aracılığıyla, 12.01.2017

Hızlı teslimat Başarılı ürün

Hızlı teslimat. Kapalı kutu 0 ürün. Sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Mağazaya güvenilir. İletişimi de başarılı. Tv kurulduktan sonra görüntü kalitesi hakkında ayrıca yorum yapıcam.

NI1 aracılığıyla, 10.05.2017

teşekkürler doğubank bilişim

:)yorumum çok güzelllllll

NI1 aracılığıyla

Xe8577

Gayet başarılı bir ürün

NI1 aracılığıyla

beğendim iyi tşk.

beğendim iyi tşk.

Sony KD-55XE8577 LED TV wifi, smart tv - 4k - 55 inc / 139 cm kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Sony KD-55XE8577 LED TV wifi, smart tv - 4k - 55 inc / 139 cm yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele