ZTE Axon 7 Mini Yorumları

ZTE Axon 7 Mini Yorumları

3 YORUM
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

ZTE Axon 7 Mini yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Görmeden pahalı demeyin

Kağıt üzerinde aynı özelliklere daha ucuz telefonlar var ama bu cihaz fiyatının hakkını veriyor.Bu cihazı yurtdışında gördüm, sitede yazmıyor ama müthiş bir sesi var. Hem kulaklıkla hem de dışarıya verdiği ses harika. Piyasadaki en pahalı cihazlardan bile hem daha yüksek hem de daha net ses veriyor. 2 tane harici çalışan ses işlemcisi var içinde Dolby ile çalışmışlar. Metal kasası, eldeki hissi ve ekranı süper. 10 yıldır Turkcell'in Vodafone'un cihazlarını üreten marka kendi cihazlarını getirmeye başladı nihayet.

HepsiB. aracılığıyla

Bence en iyi Çinli marka

Adı mini ama diğer markaların Lite versiyonu yerine böyle demeyi uygun görmüşler.5,5 inch mini olmaz çünkü :). Fiyat aralığı full modeliyle biraz daha fazla olsa daha iyi olurdu. Markanın kalitesini daha önce Vodafone dan aldığım ucuz bir modeli ile görmüştüm.özellikle kamerası çok iyiydi. marka takıntınız yoksa kesinlikle tercih edebilirsiniz.

HepsiB. aracılığıyla

harika

çok güzel! snapdragon. işlemci çok stabil! kamera çekimi çok net! kamera 4k Video çekmiyor tek kötü yanı bu . ses sistemi çok iyi! güçlü hoparlörler var! Full metal kasa . kaçırmayın aynı özelikte başka markalar çok pahalı

ZTE Axon 7 Mini kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. ZTE Axon 7 Mini yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele