Epson L3060 C11CG50401 Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Epson L3060 C11CG50401 Çok Fonksiyonlu Yazıcı Yorumları

17 yorum
515 kişi 
42 kişi 

 • kullanışlı
  Avantajlar : kullanışlı , ekonomik mürekkep<br />Dezavantajlar : çözünürlük<br />ürün sorunsuz ve kullanışlı görünüyor.
 • On numara bir ürün
  Avantajlar : Kaliteli ürün. , Mürekkebi kokluyor. , Bir akşamda 100 fotoğraf bastım sıkıntı yok. , WiFi direct olması çok iyi.<br />Dezavantajlar : Kurulum ve internet e bağlama sıkıntı biraz. , Çıktı hızı yavaş.<br />Gayet güzel bir ürün aldıktan iki gün sonra akşam ara vermeden 100 e yakın fotoğraf bastım biraz yavaş çıkarıyor okadar ama kaliteli hiç tık demedi biraz kuruyorken sıkıntı çektim o da CD laptop da takılma yeri yok o yüzden bide internet e bağlayamadım oraları biraz karışık yapmışlar daha basit olabilir. Başka bir sıkıntı yok Harika cihaz güzel fotoğraf da basıyor daha bir hafta olmadı bir albüm bastım. Şunu da söyleyeyim okadar şey bastım daha mürekkeplerde azalma yok kokluyor yakıtı yani :)))
 • Çok iyi hız ve güven
  Avantajlar : Wifi direct<br />Dezavantajlar : Yavaş<br />Ürün tam beklediğim gibi. Wifi direct en çok hoşuma giden yanı. Ya tek jablo var o da prize takılı. Sadece yazdırma hızı tanıtılandan daha yavaş. Acele etmeyin sizde.
 • Kaliteli urun
  Tavsiye ederim
 • Çok güzel makina
  Avantajlar : Resim baskısı telefondan resim bastırma uzun süren , Kartuslar<br />Dezavantajlar : Yok<br />Resim basmak isteyene tavsiye ederim cep telefonundan bile resim basabilirsiniz
 • İyi
  Kaliteli bir ürün çok memnunum herkese tavsiye ederimhızlı kargo için teşekküler mediamarkt
 • EPSON KALİTESİ
  Fiyat ve Kalite marjında ipi önde çekiyor. Püskürtme olması sizi yanıltmasın kağıdı ellediğiniz vakit herhangi bir ıslaklık olmadığını fark edeceksiniz. Bunun yanında wifi ve fotokopi özelliğini olması büyük avantaj


 • Tanklı yazıcıda f/p ürün
  Avantajlar : Stabilite,Kasa içi Tank dizaynı ,Sağlamlık,Tanklı basım maliyeti,wifi ve wifi direct<br />Dezavantajlar : Averaj çözünürlük,Otomatik duplex baskı yok<br />Daha ucuz tanklı yazıcılara göre daha stabil. Yazıcı özellikleri tanklı yazıcılarda 1000 TL 'nin altında çok yüksek olmuyor. Bu fiyatın altındaki yazıcılar içerisinde genelde 1200 baskı çözünürlüğü var. bu fiyat gurubunda sadece canon'un bir modeli daha yüksek çözünürlükte. Onun da diğer özellikleri ve stablitesi bu model kadar değil. Şu an için 1000 Tl ltındaki tanklı modeller içerisindeki en iyi f/p ürün bu bence.
 • İyi
  Kaliteli bir ürün çok memnunum herkese tavsiye ederim
 • Wifi Drekt Bağlantısı çok iyi
  İnternet olmadan direkt olarak cep telefonnundan baskı gönderme özelliği olması mükemmel
 • erson l3060 yazıcı
  ürün iyi, kullanışlı, sadec gürültülü çalışıyor. baskı kalitesi iyi yazıcı özelliğini daha çok kullanıyorum. ev için ideal.
 • gayet iyi
  Avantajlar : telefondan direk çıktı alabilme , kablosuz bağlantı , mürekkep açısından düşük maliyetli<br />Dezavantajlar : biraz yavaş<br />Herkese kolay gelsin. Ürünü internet üzerinden satın aldım. ilk defa elektronik bi ürünü satın almış oldum ama yine ihtiyacım olsa yine yaparım :). kargo da çok hızlıydı teşekkürler.
 • yararlı
  Avantajlar : fiyat performans<br />Dezavantajlar : çok sesli baskı<br />ben yeni alıyorum ancak arkadaşım kullanıyor çok memnun.bende tavsiye üzerine alıyorum
 • Ev kullanımı için ideal
  Ürün başarılı. Kurulumu gayet hızlı oldu. Baskı kalitesi ve hızı da benim ev kullanımım için yeterli.


 • kaliteli
  Avantajlar : Baskı fiyatını düşük olması<br />Epson'un L3151 serisini aldım. Ama L3060'ın malzeme kalitesi bana daha iyi gibi geldi. Yorumu yazdığım an itibariyle fiyatı bedava sayılır.
 • Tanklı yazıcıda f/p ürün
  Avantajlar : Stabilite , Kasa içi Tank dizaynı , Sağlamlık , Tanklı basım maliyeti , wifi ve wifi direct<br />Dezavantajlar : Averaj çözünürlük , Otomatik duplex baskı yok<br />Daha ucuz tanklı yazıcılara göre daha stabil. Yazıcı özellikleri tanklı yazıcılarda 1000 TL 'nin altında çok yüksek olmuyor. Bu fiyatın altındaki yazıcılar içerisinde genelde 1200 baskı çözünürlüğü var. bu fiyat gurubunda sadece canon'un bir modeli daha yüksek çözünürlükte. Onun da diğer özellikleri ve stablitesi bu model kadar değil. Şu an için 1000 Tl ltındaki tanklı modeller içerisindeki en iyi f/p ürün bu bence.
 • güzel ürün
  Avantajlar : ekonomik<br />Dezavantajlar : yavaş<br />sürekli kullanıyorum çok güzel tavsiye ederim ekonomik.Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!