SanDisk SSD Plus SDSSDA-120G-G27 120 GB 2.5" 530-400 MB/s SSD Sabit Disk Yorumları

SanDisk SSD Plus SDSSDA-120G-G27 120 GB 2.5" 530-400 MB/s SSD Sabit Disk Yorumları

1592 YORUM
1314 adet yıldızlı yorum
171 adet yıldızlı yorum
52 adet yıldızlı yorum
18 adet yıldızlı yorum
37 adet yıldızlı yorum

SanDisk SSD Plus SDSSDA-120G-G27 120 GB 2.5" 530-400 MB/s SSD Sabit Disk yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Güzel Ürün

Ürün gayet başarılı. İşinizi fazlasıyla görür. Okuma yazma hızı amacını karşılıyor.

Performans ve Fiyat!

5 yıllık laptopuma aldım ve laptop en az 2 kat performans artışı yaşadı. Fiyatıda çok ucuz, herkes eski laptopuna alıp bir tane sandisk ssd takmalı. Ard arda 3 tane aldım, artık bir yorumu hakketti.

En iyisi

Herkese tavsiye ederim... Güzel ürün....

F/P

Hızlı kargo güzel ürün.

Yüksek kalite

Bu konuda en iyi marka. Ürüne de kimse birşey diyemez. Olumsuz görüş yazanların hepsi ya kullandığı cihazın arızalı olması yüzünden ya da provoke etmek için uydurulmuştur.Fiyat yüksek. Maalesef almanyada kazanıp türkiyede harcayan alamancı değilsen asrın liderinin ülkesi böyle işte. kendine bir ürün alırken bir tane de devlete alırsın vergi vererek.NOT: amazzona çok güvenirim, dünya standardını hiçbir ülkede bozmaz diye bilirdim ama gönderdikleri ambalaj beni şaşırttı. Yıpranmış ve zarar görmüş olarak geldi. İstisnai bir durumdur umarım, amazzonu amazzon yapan standartlardan biridir toka bile alsanız kocaman kutuya güvenli şekilde yerleştirip göndermek.

Süper!

Bir sorun yaşamadım, bilgisayar başlarken hızlı dosya aktarımı hızlı kesinlikle tercih edilebilir. Bütün taramalarını yaptım söylenenden bir tane bile eksik birşey çıkmadı. Kesinlikle hayat kaliteniz artar eğer HDD'den SSD geçiyorsanız.

Hızllııı

Tavsiye ederim hızlı.

Çok hızlı

windowsum yaklaşık 9 saniyde açılıyor

İş görüyor

Güzel f/p ürünü denebilir

Bilgisayar kendine geldi

Yaklaşık 10 yıldır kullandığım laptop'ı artık değiştirmeyi planlıyordum. Özellikleri iyi olmasına rağmen çok yavaşlamıştı. Son çare ssd denedim. Sanki yeni bilgisayar almışım gibi artık. İnanılmaz hızlandı. Performansı çok başarılı. hdd'leri nasıl kullanmışız diyorum şu an. Herkes ssd'ye geçmeli.amazzon'a gelince; her zamanki gibi çok hızlı ve harika paketleme. Ürün ertesi gün elime ulaştı. Bir de indirimde denk geldim. Oldukça makul fiyata yeni bilgisayar almış gibi oldum.

Mükemmel bir ürün teşekkür ederim.

Çok beğendim gerçekten. Şuanki ihtiyacımı karşılıyor tşk Ler

Gta 5 1 dk açılıyor

Gta 5 1 dk da açılyorSistem r3 1200 3.5 de şuanGtx 1050 tiRam 3200 xpg (3600 de şuan o.c.)Ve hala yavaş açılıyor ben bişey demicem hdd farkı yok bence almayın.

Fiyat iyiyse alın.

Gayet iyi. 4 Farklı bilgisayarda 240gb versiyonunu kullanmıştım. En eskisi 4-5 senedir çalışıyor. Fiyat olarak uygunsa düşünmeden alın.

Leptop uçtu

Okuma değeri vaadedileni veriyor yazma değeri de kötü değil. Leptop için aldım cihaz nefes aldı

fevkaladenin fevkinde

ürün kalitesi tartışılmaz, laptopun hızı 3 katına çıktı. ayrıca amazzon kolay gelsin ile jet hızıyla yolladı.teşekkür ederim.

Mükemmel

Kaliteli ve ucuz

SSD kablosu yok

Ürün güzel, küçük ve kompakt. Fakat içinden SSD kablosu çıkmıyor.

Harika

Ürün varla yok arası ağırlık olarak, müthiş. 7 senelik laptopum kendine geldi.

Yazma hızı düşük

480gb olanı aldım sata3 portunda yazma hızı ne yaptıysam 280-300mb üstüne çıkamadı. Okuma hızında sorun yok 500-520mb aldım. İade ettim amazzon sorgusuz sualsiz iade aldı. Ürüne puanım 3 yıldız. amazzona 5 yıldız.

Bilgisayarım Hızlandı

Profesyonel bir inceleme yapmadığımı belirteyim öncelikle. Cd-rom yuvasına takıp üzerine Windows'u kurdum. Eski 1 TB HDD'yi de çıkarmadım depolama için kullanıyorum. Bilgisayarım gerçekten hızlandı, tavsiye ederim.

Yorumları Filtrele