Asus ROG GR8-R077M Masaüstü Bilgisayar

Asus ROG GR8-R077M Masaüstü Bilgisayar Yorumları

7 yorum
55 kişi 
41 kişi 
31 kişi 

 • biraz pahalı fakat kaliteli
  bilgisayarda notebook işlemcisi bulunuyor fakat fazla takılmayın çünkü ekran kartında bitiyor herşey. ram için de fena değil diyebilirim. zaten istediğiniz takdirde arttırabiliyorsunuz. üst modelleri var daha güçlü fakat fiyat olarak bütçe buna yettiği için ben tercih ettim. asus kalitesini almak isteyince böyle oluyor biraz.
 • özgür figirasyon
  Evet bunu daha üst modelini incelemiştim. O modelde K ibareli i7 kullanılırken bu modelde laptop işlemcisi konulmuş. Ama oyun ekran kartında bittiği için işlemciye pek fazla bir şey denilemez. Çok küçuk bir hacmi olmasına karşin içindeki gtx750 zayıf kalmış. Ram olayıda Laptop ramı kullanılıyor ve 32gb kadar artıyor. Dediğim gibi üst modeller çok daha guclu içlerinde gtx780ti bulunuyor. Eyer içine başka bir ekran kartı takılabiliyorsa kesinlikle degişmeli. Bu bütçeye asus kalitesi ve küçük lük ne kadarda dahil olsa fiyatı biraz fazla. İcerisinde Pascal mimariyli gtx960 ve üstü olsa bu fiyata kaçmaz.
 • memnun kaldım
  Ürün şahane, kapalı iyi paketlenmiş kutu, sorunsuz alışveriş.
 • Tasarım performans
  Öncelikle arkadaş üsteki yorumda fazlasıyla anlatmış. :) Boyutları bakımından Xbox One ve PS4’den küçük olan ve açık konuşmak gerekirse çok daha güzel görünen ROG GR8, küçük alanda en yüksek performansı sunmak üzere özelleştirilmiş bir anakarta ve kasaya sahip.Yan kapağı kolay bir şekilde sökülerek bellek ve sabit disk slotlarına rahatlıkla ulaşılabiliyor. Sistemde ısınan hava üst kısımdaki hava boşluklarından atılıyor. Yük altında bile duyulmayacak kadar sessiz çalışan bilgisayar bu konuda fazlasıyla övgüyü hak ediyor. Yanında hediye ettiği fare özelleştirilebilir tıklama duyarlılığına sahip ergonomik 6400dpi profesyonel oyun faresi oldukça başarılı.
 • Boyutuna göre Süper ötesi...
  Alabileceğiniz en küçük gamer pc istediğiniz heryere taşıyın ve oynayamadığınız oyun kalmasın ayrıca hediye verilen mouse da 6400 dpi lık gamer mouse.
 • Süper tek eksiği...
  Çok güzel ama tek eksiği cd takma yeri yok...
 • Kompakt boyut, taşınabilirlik ve tatminkar performans
  Öncelikle, ürün aynı konfigürasyonda toplayacağınız bir masaüstü oyun bilgisayarına göre oldukça küçük. Sadece 2,5 lt hacmi var, sırt çantama atıp dilediğim yere götürüyor, HDMI ve DisplayPort sayesinde dilediğim TV, monitör veya projeksiyon cihazına bağlayabiliyorum. LAN partiler için mükemmel bir donanım oluyor, otele gitseniz odadaki HDTVye bağlarsınız. Performansına gelecek olursak, şu ana kadar grafik konusunda hatırı sayılır bir oyun oynamasam da. Team Fortress 2, CS:GO, Cities Skylines, GTA V vb. oyunlarda çözünürlüğü 2560x1440 yapıp, oyunların tüm grafik tercihlerini en yüksek ayar seçmeme rağmen bir sorun yaşamadım. NVIDIA grafik işlemcisi kullanan Asus ROG GR8 ile kullandığım, 27" Asus PG278Q monitörümün G-SYNC özelliği ile birlikte hiç tearing ve ghosting yaşamadım. Tümleşik ses kartının üzerinde TOSLINK çıkışı bulunuyor, DTS 5.1 Interactive desteği bulunuyor. Ama, Dolby kodekli filmlerde biraz hüsran yaşıyorsunuz. Intel ile birlikte geliştirilen Gamefirst III teknolojisi sayesinde ağ üzerindeki veri alış-verişinde oyunlara öncelik verebiliyorsunuz, bu da lag veya kopma problemlerini minimum seviyeye indiriyor. Bilgisayarın yan kapağı kolayca açılıyor ve altında iki adet genişleme seçeneği var. Bir adet 2,5" SATA 3 SSD için ayrılmış yuva ve 2 adet DDR3 SODIMM bellek slotu. Bellek slotunun bir adeti mevcut 8GB Samsung DDR3 SODIMM bellek ile dolu zaten. Ben bu genişleme yuvalarını kullandım. Cihaza, bir adet Samsung EVO 850 SSD ile bir adet de üzerinde bulunan 8GB belleğin aynısından ekledim. Cihazın, güç düğmesine basmanızla, Windows masaüstüne görmeniz arasında geçen süre 9 saniyeye kadar azaldı, mevcut hali de 15 saniye kadar sürüyordu zaten. Verdiğiniz ücreti sonuna kadar hakeden bir cihaz olmuş. Alana, hayırlı olmasını dilerim.
Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!