S-link IP-P22 4000mAh 1-2A Alüminyum Slim Powerbank Mavi Taşınabilir Pil Şarj Cihazı Yorumları

S-link IP-P22 4000mAh 1-2A Alüminyum Slim Powerbank Mavi Taşınabilir Pil Şarj Cihazı Yorumları

2 YORUM
2 adet yıldızlı yorum

S-link IP-P22 4000mAh 1-2A Alüminyum Slim Powerbank Mavi Taşınabilir Pil Şarj Cihazı yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla, 07.11.2019

Kaliteli kullanışlı..

Ürün kalite olarak gayet iyi. Boyut ve ağırlık güzel. Telefonu 1 kere tam doldurabilirsiniz. Taşıma kolaylığı ve kalitesi yeterli. Fiyat olarak da uygun. Tavsiye ediyorum..

HepsiB. aracılığıyla

3200 ma telefonu tam bir kere dolduruyor

Samsung galaxy note 3 telefon kullanıyorum gün ortasında şarjım bitiyor bu ürünü kullanarak akşama kadar idare ediyorum yaklaşık bir saate doldururken powerbank 5 saate yakın sürede dolmakta 2 amper ve 1 amper iki adet çıkışı mevcut söylediğim verirler 2 amperden şarj için geçerli bu ürünü almamın temel nedeni çok hafif ve ince olması cebe çok rahat telefona bağlı sığıyor

S-link IP-P22 4000mAh 1-2A Alüminyum Slim Powerbank Mavi Taşınabilir Pil Şarj Cihazı kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. S-link IP-P22 4000mAh 1-2A Alüminyum Slim Powerbank Mavi Taşınabilir Pil Şarj Cihazı yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele