S-link IP-P22 4000 mAh 2.1A-1A Çift USB Çıkışlı Taşınabilir Şarj Cihazı Gümüş Yorumları

S-link IP-P22 4000 mAh 2.1A-1A Çift USB Çıkışlı Taşınabilir Şarj Cihazı Gümüş Yorumları

10 YORUM
7 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

S-link IP-P22 4000 mAh 2.1A-1A Çift USB Çıkışlı Taşınabilir Şarj Cihazı Gümüş yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla

Kullanışlı ürün evet

Ürün gayet güzel ve kullanışlı. Mağaza da özenli.

NI1 aracılığıyla, 02.08.2020

Çok iyi

Ürünü çok beğendim görünüş olarak çok güzel, boyutu iPhone 6 dan biraz küçük. Siparişimden sonra hızlıca kargoya verildi ve ertesi gün elimde oldu, paketleme özenliydi ürüne herhangi bir zarar gelmemişti. Kutu içerisinden sadece powerbank ve garanti belgesi çıkıyor herhangi bir kablo yok ama çokta problem değil bence. Ürünü şarj edip kullandım bir problem le karşılaşmadım. Gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz.

NI1 aracılığıyla

N11 Teşekkürler

Ürün çok Güzel Kullanışlı

NI1 aracılığıyla, 11.06.2018

Gayet İyi

ürün 1 günde elime ulaştı. 5 yıldız verirdim ama paketleme olsun cihaz sağlamlığı olsun hız olsun her şey çok iyi ama lakin pembe renk gönderilmiş. neyse modern Türkiye'de rengin pek önemi yok her şey yolunda :))

HepsiB. aracılığıyla, 04.04.2018

powebank

fiyata gore tasarimi ve performansi guzel, sadece giris yerlerinde usb ve sarj kablolari zor giriyor ama bir sure sonra duzeldi.

NI1 aracılığıyla, 03.05.2017

Kötü şarj

Ürün zamanında geldi. İnce ve güzel duruyor. Lakin şarj kapesitesi çok kötü. 4 ledli şarj göstergesi var. Şarj göstergesi 3 e düştüğü zaman kapanıyor yani şarjı bitiyor. Kipada 10 TL ye satılan 2000 Mah. Powerbanklar bundan daha iyi şarj ediyor. Tavsiye etmem. Bilemiyorum belkide bana bozuk denk gelmişte olabilir. Neyse fazla uzatmayım. Yeni bir powerbank araştırayım

HepsiB. aracılığıyla

Sorunsuz şık bir ürün.

Powerbank gayet ince çok hızlı da şarj ediyor. Haberlerde çıkan powerbank patlama sorunundan korktuğum için markalı ürün almanızı öneririm. Bu ürün tavsiye edilir.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

İnceliği ve kalitesi Harika 4000 mah olduğunu bilerek aldım bana yetiyor gün içinde şirket tlf şahsi tlf pos Makinesi ve e-sigara şarj ediyorum Ama 3-4 defa tlf onu şarj etsin hergün şarja takmayım diyorsan 10000 mah almanızı öneririm

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

şık ve hafif

NI1 aracılığıyla

Powerbank S-link

Güzel ürün tavsiye ederim.

S-link IP-P22 4000 mAh 2.1A-1A Çift USB Çıkışlı Taşınabilir Şarj Cihazı Gümüş kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. S-link IP-P22 4000 mAh 2.1A-1A Çift USB Çıkışlı Taşınabilir Şarj Cihazı Gümüş yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele