Gigabyte GB-BACE-3160 Masaüstü Bilgisayar

Gigabyte GB-BACE-3160 Masaüstü Bilgisayar Yorumları

6 yorum
53 kişi 
41 kişi 
31 kişi 
11 kişi 

 • Beş Yıldız
  Kaliteli 4 gb ram ve 120 gb 2.5 inç ssd ile oyun hariç diğer tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ufacık bir makine haline geliyor. kablosuz klavye mause seti ile birlikte evdeki lcd tv ne başladım. gayet kullanışlı ve şık, kesinlikle tavsiye ederim.
 • Flash bellek harddisk ve klavyede sorun yaşayanlara
  Usb 3.0 usb belleğin tam altına kablosuz klavye donglesi takınca frekansları çakışıyor. Klavye bazen çalışıyor, flash bellek görünmüyor. Bu sorunu çözmek için klavye donglesini uzatma kablosuna bağlayın ya da kablolu klavye ve mouse kullanın. Gigabyte'a mail attım cevap olarak bu geldi.
 • Çok memnunum
  Ürün Ne için kullanacağınıza bağlı olarak benim için son derece yeterli..Bu ebat hız ve fiyata çok memnun olduğumu söylemem lazım.Olması gereken her bağlantı cihazda mevcut. Alırken İçinde HDD/SSD ile RAM olmadığını unutmayın.. Ben memnunum.
 • Saçmalık
  12345678789gtrurturtur
 • ssd takınca canavar gibi oldu
  güzel ürün tavsiye ederim
 • performansı fena değil
  ben bilgisayarı windows 10 ile kullanıyorum şuan. performans açısından ve işletim sisteminin akıcılığı bakımından bilgisayarı iyi buldum. ofis programlarında hiç beklemediğim performansı alıyorum. yalnız ne olursa olsun arada sırada bir yavaşlama yapmıyor değil. çok fazla beklentisi olanlar almasın diyebilirim sadece.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!