Dell XPS13 9343-20W41B Ultrabook

Dell XPS13 9343-20W41B Ultrabook Yorumları

3 yorum
41 kişi 
32 kişi 

  • hoparlör haricinde iyi
    hafif ama bi o kadar da sağlam bir laptop. ben dizaynını çok beğendiğim için seçtim diyebilirim. touchpadi diğer bilgisayarlara göre daha kaliteli. ekran görüntüsü çok iyi. hızlı bir bilgisayar olduğunu söylememe gerek bile yok zaten. sağlam bir pil ömrü var. sadece giriş sayısı az ve hoparlörleri kötü.
  • fena değil aslında
    arkadaşlar ekranı kesinlikle dell den bekleyeceğiniz bir kaliteye sahip. çok şık görünüyor bilgisayar öncelikle. performansını da zaten alanlar araştırarak alacakları için iyi bir performansa sahip olduğunu anlamaları pek uzun sürmeyecektir. hafif ve ince bir bilgisayardan alabileceğiniz en iyi performansı elde ediyorsunuz yalnız ince olduğu için hoparlörleri tiz geldi bana biraz. kameranın yeri kötü bi de. ethernet çevirici almanız gerekebilir eğer kablolu kullanıyorsanız interneti. yalnız en kötüsü HDMI olmaması.
  • webcam yeri iyi değil
    taşıması rahat ve klavyesi inanılmaz rahat bir bilgisayar kesinlikle. renkli ve canlı bir ekrana sahip uzun pil ömrü var bilgisayarda. performansı da istediğim seviyede güçlü. tek sorunu webcami biraz saçma yerleştirilmiş bence.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!