Wacom Intuos PTH-851-ENES Grafik Tablet

Wacom Intuos PTH-851-ENES Grafik Tablet Yorumları

6 yorum
55 kişi 
41 kişi 

 • en iyisi wacom
  Kesinlikle tavsiye ederim
 • WACOM INTUOS PRO L
  ÇOK ÇOK BEĞENDİM...
 • Wacom Intuos Pro Large
  Ürün gerçekten çok güzel "large" biraz büyük ama gerçek çizim hissi veriyor, ilk defa alacaklar için "medium" veya "small" almaları da yetecektir.
 • Türünün en iyisi :)
  Bu ürünü epeydir takip ediyordum. Geldi ve çok memnunum.
 • Wacom Intuos Large
  Ürünle ilk karşılaştığımızda bize oldukça büyük geldi. Ancak biraz kullandıktan sonra alıştık. Eğer sürekli yanınızda taşımayı düşünüyorsanız Medium olanı almanızı öneririz.
 • TASARIMCI AŞKINA..HIZLI TESLİMAT..
  Öncelikle tasarımcı arkdaşlarıma , grafik ve desen çiziminde işinizi kolaylaştıracak, profosyenel işlerinizde tasarımlarınızı hazırlayabilceğiniz piyasadaki en iyi ürün. ben en büyük modelini tercih ettim. Bunun sebebi 27 ınc mac bilgisayar kullanıyorum ve ona orantılı tablet seçmek istedim. Kağıda çizer gibi çizim programınızda tasarımlarınızı uygulayabılıyorsunuz. Düşünmeden wacom intuos prou tercih edebilirsiniz. İntuos videolarını takip ettikten sonra bu ürünü kesinlikle almanız gerektiğine karar vericeksiniz. tavsiyem döviz kurları biraz düşükken almanız... Buradan 7 senedir alışveriş yapmışımdır. Telefon, koşu bandı, kırtasıye ürünleri, saç düzleştirici, vs.. her ürünü aldıktan sonra hızlı teslimat ve hasarsız üründen dolayı güvenim sonsuz..Ve araştırmacı biri olarak da fiyatları genelde en uygun burada olduğu içinde tek tercihim olmuştur. Bu ürün ve bundan önceki ürünlerim için sorunsuz alışverişlerimden dolayı site ailesine teşekkür ediyorum....


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!