Uc-Logic Lapazz Athena L Siyah Grafik Tablet

Uc-Logic Lapazz Athena L Siyah Grafik Tablet Yorumları

9 yorum
59 kişi 

 • güzel ürün
  begendik
 • MÜKEMMEL
  Bu ürünü çok beğendim kalemi çok zarif ve pilsiz kullanımı çok iyi 2048 kademe basınç duyarlılığı var çok kolaylık sağlıyor ince çizimler çok rahatlıkla yapılabiliyor bilgisayar ekranıma çizimimi anında yansıtıyor hiçbir gecikme yaşamadan. Ayrıca kısa yollara kolayca erişilebilmesi için tuşlar tasarlanmış büyük kolaylık olmuş ayrıca kalemin yanında üç tane uç veriyorlar fiyatıda çok uygun bir ürün aslında alacak arkadaşlara tavsiye ederim.
 • cok begendim
  eksigi yok baya genis kullanimi hoş değer
 • Gayet Başarılı
  Ürünü yaklaşık 3 ay önce alıdm üründe hiç bir sıkıntı yok fiyat performans oranı olarak gayet başarılı diyebilirim.
 • uc logic lapazz
  Ürün bugün elime geçti. Çok memnun kaldım. Kalemin algılaması basınç hassasiyeti çok güzel.
 • UC LOGIC
  Ürünü 2 gün önce sipariş ettim ve bugün elime geçti.Ürün beklediğimden daha iyi çıktı.Piyasada marka yapmış ürünle bu ürün arasında kalmıştım.Fiyat performans açısından tatmin edici bir ürün.Çalışma alanı gayet geniş.Başlangıç ve orta seviye kullanıcılar için ideal.Üründen bahsedecek olursam çalışma alanı hariç kasa mat siyah ve tuşlarını yazılımıyla kolayca programlayabilirsiniz.İlk izlenim olarak tableti corel x7, photoshop cs6 ,cc ve office programlarında kullandım.Sorunsuz olarak programlarla uyumlu çalışıyor.Alan derinliği gayet başarılı.Kalemin pilsiz olması çok iyi oldu en azından pil derdine düşmeyeceğim.Kutu içerisinde 3 adet daha yedek uç bırakılmış ve kalem kutusu koymaları güzel olmuş.Ürün hoşuma gitti tavsiye ederim.
 • ilk defa aldım
  yüzeyi geniş tüm bilgisayar ekranı ile çalışılabiliyor.


 • orta seviye üstü meşhur rakiplerine kıyasla F/P ürünü
  Ürünü başlıca fotoğraf editlemede Cs 6 ile sorunsuz kullanıyorum. 1 yıl oldu tableti alalı hala sorunsuz kullanmaktayım. basınç sensörü gayet güzel çalışıyor. Piyasada domine olan malum firma ile bu tablet arasında kaldım ve iyiki bunu almışım diyorum şuanda. Geniş bir yüzey alanı var. Kısaca önerilir pişman olmazsınız.
 • Çok Kullanışlı
  Ürün 3 gün içerisinde elime ulaştı. Daha önce uc logic in farklı bir modelini, daha ucuz bir modelini arkadaşımda deneme imkanım olmuştu. Gayet memnun kalmıştım. Bu ürünü tercih etmemdeki asıl sebep ise klavyeden bağımsız çalışabilme imkanı sağlamasıydı. An itibariyke denedim kalem hassasiyeti harika. Kısayol tuşları inanılmaz kullanışlı. Sadece dokunma ile kontrol imkanı yok. Açıkcası sırf dokunmatik için uçuk rakamlar ödeyerek isim yapmış markaya para ödeyemem. Profesyonel grafik çizim ihtiyacınızı karşılayabilecek bir üründür. Pişman olmazsınız.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!