Canon Pixma G3400 Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Canon Pixma G3400 Çok Fonksiyonlu Yazıcı Yorumları

85 yorum
556 kişi 
419 kişi 
35 kişi 
24 kişi 
11 kişi 

 • Eksikleri var ama gene de alınır
  Yazıcının eksileri: Fotoğraf kalitesi yüksek değil. Baskı hızı yavaş ama çok değil.
 • Eksikleri var ama gene de alınır
  Yazıcının eksileri: Fotoğraf kalitesi yüksek değil. Baskı hızı yavaş ama çok değil. Artıları: Mürekkep tankları cihazın içinde ve yer kaplamıyor.Mürekkepleri ve baskı kafaları ucuz. (baskı kafalarının ikisi 80 TL).Neredeyse hiç mürekkep harcamıyor. 2 haftada 1500 sayfa çıktı aldım mürekkep seviyesi neredeyse değişmedi. Kısaca eğer ki siyah beyaz ve çok fazla çıktı alıyorsanız bu yazıcıyı kaçırmayın. Ben çok memnunum aldığım için.
 • tam bir fiyat/performans canavarı
  3 gün içinde 1000 sayfanın üstünde çıktı adım ve hala mürekkep hazneleri dolu:) fiyat/performans oranı çok çok iyi, tavsiye ederim.
 • Gayet iyi
  Performansı gayet iyi fotoğraf da bastım güzel bi görüntü sağladım ????
 • Aldığıma pişmanım.
  Alalı 40 gün kadar oldu. Banamı denk geldi bilmiyorum ana çok gürültülü çalışıyor. Bir siyahı yazmıyor. Siyah yazmaya başladığında renklisi yazmıyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
 • İçtenlikle önerebilirim
  Almadan önce Epson ile Canon arasında çok kaldım ve bu ürünü almaya karar verdim. Ürün baskı olarak gerçekten aşırı derecede kaliteli geldi bana. Henüz resim baskısı yapmadım ancak her türlü belge basımında son derece iyi. Alalı 1 hafta olmadı ve şu ana kadar yaklaşık 400 sayfa çıkardım ve mürekkeplerde(Renklilerde çok az da olsa azalma var) neredeyse azalma yok gibi bir şey. İlk doldurulduklarındaki gibi duruyor. Kesinlikle herkese önerebilirim. Kurulumu da kolay zaten. Sadece Wi-fi bağlantısı biraz uğraştırdı. O da tamamen deneyimsizlikten. Wi-fi bağlantısı için internette Canon kurulum videoları var İngilizce olarak.
 • Kalite
  Kaliteli ürün tavsiye ediyorum.


 • Düşünmeden Alın
  Alınabilecek en hesaplı en verimli renkli yazıcı. İki senedir okulda kullanıyoruz kaç sayfa olduğunun haddi hesabı yok. Mürekkepler halen yarım dolu görünüyor. Hiç hiç düşünmeden alınacak bir yazıcı.
 • Sorunsuz Ürün
  Kurulum ve wifi tanımlama çok kolay oldu, cd ye bilgisayara kabloya gerek kalmadan direk telefonumdan wifi ye tanıttım ve telefondan direkt kablosuz çıktı aldım. Mürekkep şişeleri tankı doldururken hiç sağa sola damlatmıyor ve bulaşmıyor. Baskı maliyeti çok ekonomik. Yüksek çözünürlükteki fotoğrafları kullandığınızda kaliteli baskı alıyor. Scanner ve fotokopi de gayet başarılı. Özet olarak profesyonel fotoğraf baskısı beklentiniz yoksa , doğru tercih.
 • Daha tasarruflu olanı görmedim.
  Avantajlar : mürekkep tasarrufu<br />Dezavantajlar : fotoğraf baskı kalitesi<br />bu yazıcıyı aldığım günden beri kağıt koymak haricinde yazıcıya dokunmuyorum, ne kağıt sıkıştırır ne de mürekkep harcar. almak isteyen varsa hiç düşünmesin alsın ama fotoğraf baskısı için çok iyi değil.
 • Beş Yıldız
  arkadaşlar makine hızlı bir şekilde geldi. ben wifi kurulumunu pc ve akıllı telefon kurulumunu hemen yapabildim. kullanma kılavuzu yönergelerini okursanız çok vakit almıyor. fotoğraf çıktısı olarak rovi premium pearl fotoğraf kağıdı ile başarılı bir çıktı aldım. ben renkleri ve canlılığı beğendim. güzel çıktılar almak için tabiki fotoğraf makinenizinde kaliteli oması gerekiyor.
 • fotoğraf baskısı kötü
  fotoğraf baskısı kötü. fotoğraf basacak arkadaşlara bu ürünü tavsiye etmem.
 • İşinizi görür.
  Ürün elime dün ulaştı. Gayet kolay kurdum. Bir sıkıntı çıkmadı. Renklide dakikada en fazla iki sayfa çıkarabiliyorsunuz. Siyah beyaz pek denemedim ama tahminen 7-8 sayfayı geçmez. Ayrıca fotokopi özelliği sadece tek sayfa var. Ekranı olmadığı için şu kadar fotokopi çekeyim diyemiyorsunuz. Sayfayı otomatik olarak çeviremiyor. Siz elle çevirip bilgisayardan yazdırmayı devam et butonuna basmanız gerekiyor. Bunlar dışında kaliteli bir ürün. Renkler canlı. Fiyatına ve lazer olmayışına göre iyi bir yazıcı.
 • İyi bir cihaz
  Merhabalar; Cihazı buradan değil, mağazadan aldım ve deneyimlerimi aktarmak istiyorum. 1 haftadır kullanıyorum +ve - leri şöyle: +Cihazın gerçekten duruşu ve kalitesi kendini gösteriyor. +Ben bunu fotoğraf basmak için aldım ve doğru kağıdı kullanırsanız sonuçlar tatminkâr. +Mürekkep sarfiyatı düşük deniyor ama ben daha önce bu tarz bir iş için yazıcı kullanmadığım için bu farkı sezebilir miyim bilmiyorum. +Şu ana dek 100 adet 10x15 cm'lik fotoğraf baskısı aldım. 3 Farklı kağıt ile denemeler yaptım ve doğru kağıdı buldum. İlle kendi markasını almanıza gerek yok. Hepsiburada'da Rovi'nin Advanced Satin veya Premium Pearl kağıtları var. Bunları tercih edebilirsiniz. Zira mat kağııta baskı kalitesi daha iyi duruyor. -Ben hayatımda kurulumu bu kadar ızdıraplı olan cihaz görmedim. Teknoloji özürlü biri de değilim fakat bir cihazın kurulumu bu kadar mı karışık, bu kadar mı saçma olur. 2 ya da 3 saat rahat sürdü çözmem.Wifi kısmından da daha yararlanmayı başaramadım. Fotoğraf baskı hızı yavaş ama neticed A4 normal çıktı almıyoruz. Sonuç tatminkâr olunca hızı o kadar sorun olmuyor. -Emsallerinde nasıl bilmiyorum ama artık kablo kalabalığına bir son verilse iyi olur. Sadece USB kablosu ile elektrik ve veri alsaydı mesela fena olmazdı. -Kağıdın arkası da yazdırmak isteniyorsa bunu elle tutup yapmak gerekiyormuş, bazı cihazlarda olduğu gibi otomatik çekmiyormuş. Bu özelliği ben pek kullanmıyorum ama kullnanlar için bir hatırlatma olarak da not düşelim. -Fiyat olarak biraz pahalı buldum ama emsalleri de bu fiyatlarda hatta yukarılarda dolaşıyor. Sonuç olarak tavsiye eder miyim; evet ederim.


 • Kartuş derdinden kurtardığı gibi eski tanklıları çöpe attırır.
  Bayılıyorum bu ürüne, önceden çakma tanklı yazıcılarım vardı, sürekli mürekkep geri kaçardı tanka hava yapardı, Canon kendisi geliştirdiğinden bunda öyle bir sorun olmuyor, kartuş parasından kurtulmak istiyorsanız tam size göre bir ürün.
 • Urun bekledigim gibiydi. Sorunsuz kurulum guzel performans usb kablo ve yedek renkli murekkep cikmadi bir adet yedek siyah murekkep var.
 • güzel
  siparişte ne varsa o şimdilik gayet güzel
 • Üç Yıldız
  Paket açılmış ve sonra sadece üs tarafı bantlanmış. İçerisinde kullanma kitapçığı yok
 • Gayet güzel
  İşimi görüyor. Gayet kullanışlı tavsiye ederim
 • Beş Yıldız
  Gördüğüm kullandığım en iyi baskı yazıcısı ilk kurulum biraz uğraştırıyor ama sonuç mükemmel normal a4 düz kağıda fotoğraf baskısı alıp yorumlara kötü yazan arkadaşlar glossy foto kağıdı alıp denesinler yazıcının tüm yazılımını full kurun baskı sırasında yönlendirme yapyor hızı kalitesi gayet yeterli hızlı başlangıçta wifi kurulumu bulamadım ama internet üzerinde anlatıyor gayet basit üzerinde lcd ekran yok tek eksiği bu.
 • siyah pigment mürekkep
  bu cihazın siyah mürekkebi pigment bazlı. pigment mürekkek döküman için kullanılır. pigment mat baskı yapar bu yüzden bu cihazla fotoğraf basacaklar dye (boya) bazlı siyah mürekkep kullansınlar. ancak bu durumda cihazları garanti dışı kalabilir.


 • guvenilir satıcı
  urun cok guzel ve kullanıslı
 • Güzel bir ürün
  Avantajlar : Mürekkep Fiyatları Ucuz,Mürekkep Tanklı Olması<br />Dezavantajlar : LCD Ekran yok<br />Henüz test edebilme fırsatım olmadı fakat uzun zamandır yazıcı araştırıyorum bu yazıcıyı almayı düşünüyorum. Mürekkeplerinin fiyatları oldukça ucuz baskı maliyeti yok denecek kadar az
 • Güzel bir ürün
  Avantajlar : Mürekkep Fiyatları Ucuz , Mürekkep Tanklı Olması<br />Dezavantajlar : LCD Ekran yok<br />Henüz test edebilme fırsatım olmadı fakat uzun zamandır yazıcı araştırıyorum bu yazıcıyı almayı düşünüyorum. Mürekkeplerinin fiyatları oldukça ucuz baskı maliyeti yok denecek kadar az
 • Dört Yıldız
  İlk kurulum biraz uğraştırıyor ama baskılar güzel. Fotoğrafların iyi çıkması için ne tip kağıt kullanıldığının belirtilmesi gerekli yoksa baskılar soluk çıkıyor.
 • wifi zayıf baskı kalitesi güzel
  ürüne apple cihazlardan verimli bağlantı kurmak güç.Apple cihazların direkt wifi üzerinden yazıcıyla bağlantı kurabildiği Airprint özelliği bu yazıcıda yok. Ancak Canon'un kendi iphone uygulaması ile telefonumdan Fotoğraf basabildim. Telefon veya tablet üzerinden PDF ya da metin belgesi bastıramıyorum. Bu bende hayalkırıklığı yarattı.Çift taraflı yazdırma özelliği yok ,El ile çevirmek durumundasınız. Artılarına gelince Cihazın PC ile wifi bağlantısı iyi. Baskı hızı fena değil baskı kalitesi iyi. gürültü düzeyi makul. Tanklar sayesinde uzun süre binlerce baskı için makul kullanım sunacak diye umuyorum.
 • Dört Yıldız
  Ürün çok iyi. Ancak bir kısıtlılığı; kağıdı arkalı önlü basarken kendi çevirmiyor. Bir tarafı yazdırdıktan sonra sizin elle çevirmeniz gerekiyor.
 • Sınıfının iyisi...
  İyi ki almışım dediğim ilk yazıcı... Dün geldi... Kurulumu kolay... Kullanımı kolay... Renk kalitesi fena değil...
 • harika bir ürün
  öğretmenler sınıfına muhakkak almalı 1 seri kartuş ile 1500 sayfa çıkarttım tabi bunda kağıdında etkisi var ben yazıcımda sadece navigator a4 kağıdı kullandım( en kaliteli a4 tür ve pahalı ) diğer kağıtlar fazla toner tüketiyor ve makineyi aşırı yoruyor
 • Gayet güzel
  İnanılmaz hesaplı ve kaliteli baskısı var iyi ki almışım.
 • Hayatı güzelleştiren ürün
  Yazıcıdan mucizeler beklemiyorum ucuza baskı alacam diye dirseklerime kadar mürekkep e bulanmaktan kurtuldum. Yok hortum hava yaptı, yok hortum kıvrıldı kartuşa dolandı artık bu dertler yok. Yedek kartuşları da çok uygun fiyata. Belge döküman kalitesi çok iyi fotğraf baskısı ise fotoğrafçı değilseniz sizi kandırır. Wifi biraz uğraştırdı ama olsun. Evinizde bir wifi ağınız varsa direk olarak ev ağına bağlayın cihazı her cihazınızdan ulaşın. Cihazın kendi wifi sinden bağlanmayı denerseniz evinizdede bir wifi ağı varsa karışıyor ortalık ondan biraz uzun sürdü olayı anlamam. Yanlız şunu söylemeden geçemiyeceğim, bugüne kadar yıllarca mürekkep tanklı sistemlerle uğraşırken mürekkebi hava yaptırmadan kartuşlara kadar ulaştırmak için ne zahmetlere girdik. Adamlar ne sistem yapmışlar bu mürekkebi doldurduğumuzda şimdi bunu kartuşlara nasıl ileteceğiz diye bi düşünce aldı beni düşünüyom öle. Sonra bi göz attım kitapçığa şunu yap şu düğmeye bas diyo falan neyse bastık düğmeye hüüüüüüüüüüüpppppp kartuşa kadar mürekkep full basılmış. Varya sırf bu hareket bile bu paraya değer. Gelelim benim için eksisine. Yahu arkadaş çok amaçlı çok işlevli yok bilmem çok şulu çok bulu deyip her türlü model çıkarıyorlar bir tek yazıcı tarayıcı fotokopili modellere CD DVD üzerine yazma özelliği olan modeli yapmadılar özellikle yapmıyorlar. DVD ler üzerine resim basmak için ikinci bir yazıcı aldırıyorlar insanlara.
 • DÜRÜST SATICI TEBRİKLER
  EVET GÜZEL VE KULLANIŞLI


 • Ana Özellikler

 • Bağlantı TipiWi-Fi - USB
 • Baskı TipiRenkli Baskı
 • Diğer ÖzelliklerÇok Fonksiyonlu
 • Yazıcı TipiMürekkep Püskürtmeli Yazıcı