Canon Selphy CP820 Fotoğraf Yazıcısı

Canon Selphy CP820 Fotoğraf Yazıcısı Yorumları

4 yorum
52 kişi 
42 kişi 

 • Pratik Güzel Baskı
  Hızlı gönderim için teşekkürler. Fotoğrafı bilgisayarda işleyip bastırdığım için Wi-fi modelini almaya gerek duymadım.Aynı Kağıt ve kartuş kullanıldığı için, diğer Selphy modellerinden baskı yönüyle farkı olduğunu sanmıyorum. Kurulum çok basit. Fotoğraf kalitesi stüdyo baskılarına yakın sayılır.Maliyet bir kaç kuruş daha fazla ama, yaptığı işe göre buna değer. Evde pratik baskı yapmak isteyenler düşünmeden alabilir..
 • küçük ve işlevsel
  çok çok başarılı bulmamakla birlikte tavsiye edebileceğim bir ürün. fotograf makinesi ile yaptığım çekimlerden aldığım sonuç telefon ile çektiklerimden daha iyi... anıların telefonlarda kalmasından iyidir elbette... beğendiğim fotografları anında albüme koyabiliyorum. kartuş ve kağıt ile birlikte alındığında uzun vadede kendini amorti edecektir. bilgisayar bağlantısı için gerekli olan kablo kutu içeriğinde bulunmuyor. flaş bellek ya da sd kart kullanabilirsiniz. fotograflarda işlem yapmak istediğimden wireless özellikli olan bir üst modeline gerek duymadım. tavsiye ediyorum.
 • canon dan kötü bir cihaz asla beklenemez
  ürün birgün sonra elimde oldu. Hemen denedim ve mükemmel sonuç. Resimleri basmadan önce pc de düzenleme yaparsanız cok daha kaliteli sonuçlar alirsiniz ayrica pozlamayi normal koyuluktaki fotoğraflarda herzaman +2 veya +3 kullanın. kağıt ve kartuş almazsaniz hicbir sekilde kullanamazsınız. 108 adet resim kağıdi 3adet kartuş tek paket halindedir. memnun kalmamaniz için hicbir neden yok.
 • Oldukça pratik olan bir fotograf yazıcı.
  Cihazla birlikte kullanılan Canon Cp Serisi Kp-108 Baskı Kağıdı(108 Adet) nı birlikte almayı unutmayın. Çok iyi kalitede resim basıyor. Sürücüsünü bilgisayara yüklerseniz (internetten Canon sayfasından indirmeniz gerekiyor) cihazı daha kolay ve seri olarak kullanabilirsiniz.


 • Ana Özellikler

 • Bağlantı Tipi USB
 • Baskı Tipi Renkli Baskı
 • Yazıcı Tipi Fotoğraf Yazıcı


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!