Epson L655 Yazıcı

Epson L655 Yazıcı Yorumları

9 yorum
58 kişi 
41 kişi 

  • Beş Yıldız
    Gayet fonksiyonel ve düşük maliyetli. Çok memnun kaldım, tavsiye ederim
  • En iyi tanklı yazıcı
    Bu yazıcıyı yaklaşık 1 yıl önce aldık şirketimize. Bugüne kadar 10,000 sayfa bastık. Muadile kartuşlar bile bu kadar ucuz ve kaliteli basamıyor. Çift taraflı otomatik baskısı sayesinde kağıt tasarrufu da yapmış oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • Efsane marka, süper yazıcı
    Evde işlevleri itibariyle çok benzeyen, aynı segmentte diğer bir markadan başka bir yazıcı daha var, çöpe atmaya kıyamıyorum, bir sayfa bile çıktı almaya korkuyordum. Şimdi tam anlamıyla şeyini çıkarıyorum. Ev ahalisinin de cep telefonlarına Epson'un app'ini kurdum, çatır çatır basıyorum. Bu günlerde yıllardır ihmal ettiğim fotoğraflarımı basıyorum. Gözüm mürekkep tankında ama hala tam görünüyor, inanamıyorum. Epson'un diğer modelleri de aynı performansta ama bunun farkı çift taraflı tarama ve baskı yapabiliyor olması. Bunlara ihtiyacınız yokda yarı yarıya fiyatta olanlar da aynı kullanışlılıkta (ben sürekli evrak taradığım için aldım). Büyüklüğü rahatsız etmiyor, masamın üzerinde kuzu kuzu duruyor. Tepsisi altta. Siyah mürekkebi dye, renkliler pigment sanıyorum. Ya da tam tersi ama hangisi mantıklıysa o işte :)
  • Güzel yazıcı
    Her kurusunu hakeden güzel bir yazıcı. Hızı da çok iyi.
  • Analiz
    diğer Epson yazıcılarda olduğu gibi bu da kaliteli bir yazıcı. baskı kalitesi gayet güzel mürekkep sarfiyatı çok düşük çift taraflı yazdırıyor ancak çift taraflı taramıyor tarama hızı çok yüksek değil. birçok özelliği bünyesinde bulunduruyor tavsiye edilir
  • efsane bir printer
    kullandığım en mükemmel printer. 4. printerim daha once lazer ve püskürtmeli bircok printer denedim ama bu gerçekten kusursuz bir alet. fotoğraf baskısı doğru kağıtlarla buluştuğu zaman dijital printçilere gitmenize hiç gerek yok.
  • Herkese Tavsiye Ederim
    Ürünü Beğenmedim ancak Satıcı 10 Numara, Teşekkürler


  • Epson yazıcı
    Üst kalitede çok fonksiyonlu yazıcılarda başı çeken ürünlerden biri. 3 haftadır kullanıyoruz ve çok memnunuz. Ekonomik ürünlerde bulamayacağınız baskı kalitesi ve özellere sahip. Mutlaka inceleyin.
  • Tek Kelimeyle Mükemmel
    Ürünü satın alalı yaklaşık iki hafta oluyor. Mürekkep tanklı olması kartuş ve toner sıkıntısından bizi tamamen kurtarıyor. Baskı kalitesi harikulade. Dahili çift taraflı tarama ve dahili çift taraflı baskı özelliği mevcut. Akıllı telefondan çıktı alabilirsiniz. Tarayıcıdan evrakları taratıp doğrudan telefonunuza belgeleri kaydedebilirsiniz. Bilgisayara ihtiyacınız yok. Diğer Epson modellerinden farklı olarak yazıcının alt kısmında bir kağıt tepsisi bulunuyor. Kağıdı üstten vermiyorsunuz. Siyah mürekkep haznesi diğer mürekkep haznelerinin 2 katı (140 ml). Uzun süre mürekkep doldurmazsınız. Bu arada yazıcı kutusundan 1 set (dört renk) yedek mürekkep çıkıyor. Yazıcı ilk kurulumda yaklaşık 20 dakika süreyle mürekkep tankını ayarlıyor. Sonrasında ise vızır vızır çalışıyor. Her kuruşunu hak eden bir yazıcı. Epson demek güven demek. Bu ürünün A3 boyutunda olanı var. İlgilenenler Epson L1455 modeline bakabilir.


  • Ana Özellikler

  • Baskı TipiRenkli Baskı
  • Yazıcı TipiMürekkep Püskürtmeli Yazıcı


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!