Xerox WorkCentre 3225V-DNIY Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Xerox WorkCentre 3225V-DNIY Çok Fonksiyonlu Yazıcı Yorumları

5 yorum
52 kişi 
42 kişi 
11 kişi 

 • Genel olarak iş görür.ama bu parayı etmez.
  tam ihtiyacım olan bir şeydi daha önce bitmeyen tank monte edilmiş bir yazıcı kullandım en son her yer mürekkep oldu battı tövbe edip lazer almaya karar verdim.Durmadan yazıcı almıyoruz alırken iyi bir şey almak lazım yıllarca kullancağımız bir şey sonuçta.Bağlantısı zor olmadı.Kendi modemime bağladım.Yazıcıcyı her açtığımda (uyku modu değilde) açma kapama düğmesinden durum rapor kağıdı çıkarıyor.Bu kapatılıyor mu bilmiyorum bu pek hoşuma gitmedi.bir de demo tonermiydi bilmiyorum şu an 900 çıktı fotokopi aldım yüzde 28 kaldı diyor açıklamalarda 3000 e yakın deniyordu.Verilen yedek toneri takıp denemek lazım.Onun dışında kaliteli kağıt kullanırsanız çift taraflı yazdırmada sıkıştırma olmuyor.Kötü kağıt kullanırsanız 5-6 kağıtta bir sıkıştırıyor.Menüsünde türkçe karakter sorunu var ğş gibi harfleri gveya s gibi değilde hiç göstermiyor.menüsü biraz zor fotokopide çift taraflıyı çok zor buldum deneye deneye.toneri biraz küçük ve pahalı muadilleri bile 100 tl nin üstünde orjinali 400 tl civarı bunlara bakmak sonradan aklıma geldi.ama aldık bir kere.Bilgisayar yazılımı da çok zayıf modem >İP sayfası ingilizce .yazılımı 2014 ve kullanışsız.Yazıcı ve fotokopi olarak Genel olarak iş görür.ama bu parayı etmez.
 • fiyatına göre uygun
  Ofisimizde 2 haftadır kullanıyoruz. Baskı kalitesi ve toner harcaması tatmin edici. Arkalı önlü otomatik yazdırma özelliği zaman kazandırıcı ve tasarruf ettirici. A4 kağıtları kasede tepsiye taktığınızda arkadan 3-4 parmak kadar dışarıya çıkıyor. Ayar menüsü dijital ekranı keşke 1 satır daha fazla olsaydı dedirtiyor. Bağlamak ve network üzerinden kullanmak biraz merasim oldu, önce modeme usb ile bağladık, ertesi gün aniden görünmez oldu, sonra data kablosuyla modeme bağladık, o da yeni bir kurulum gerektirdi. wireless şifresi ekranında görünmüyor, bir sistem bilgisi çıktısı aldık orada bulduk falan, yani bazı diğer markalar gibi taktım hemen gördü, menülerde açıldı gibi olmadı. Sonuçta, lazer yazıcı renkli olmasın diyorsanız, 1500-1600 liralara çıkmadan, yanında hediye ekstra toneriyle birlikte gayet taarruflu ve kullanışlı bir çözüm.
 • Çok Hızlı ve Kaliteli !!!
  Daha yeni elime geçmesine rağmen hemen hemen bütün özelliklerini denedim ve hepsinde başarılı sonuçlar aldığımı söyleyebilirim. Sadece fotokopi çekerken, kitap ve benzeri şeyleri dikkatlice taratmak gerekiyor. aksi halde toneri çok yiyebilirsiniz. Onun dışında çok kullanışlı diyebilirim. Ürünün içinde gelen toner dışında ek bir toner hediye etmeleri sizi bir müddet toner sıkıntısından kurtarabilir. Bu da satın almaya teşvik edecek güzel bir neden diyebilirim. Birde çift taraflı yazdırma ve wifi - ethernet özelliğinin ne kadar büyük bir nimet olduğunu emin olun alınca anlayacaksınız. Akıllı telefonlar ve tabletlerden de AirPrint ve Google Cloud Print özelliği ile kolayca çıktı alabilirsiniz. Umarım bu yorumum almayı düşünenlere faydalı olmuştur.
 • ürün on numara
  ürün yaklaşık 10 gündür kullanıyorum xerox yapacağını yapmış yine wifi ile kablosuz bağlantı harika tüm telefonlardan direk yazıcıya çıktı yollayabiliyorsunuz. Tarama ve kopyalama özellikleride çok güzel ürünün yanında Abbyy fine reader programı hediye bu programla taranan evrakları word-excelle atıp üzerinde değişiklik yapabiliyorsunuz ürünün bir çok avantajı var tavsiye ederim...
 • Hayir. Apple iMac Bilgisayara tarama yapamiyor. Iade etmeyi dusunuyorum. Ne kadar zamanim var?


 • Ana Özellikler

 • Bağlantı TipiUSB
 • Baskı TipiRenkli Baskı
 • Diğer ÖzelliklerÇift Taraflı Baskı
 • Yazıcı TipiLazer Yazıcı


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!