Tp-Link ARCHER-D2 Kablosuz Router

Tp-Link ARCHER-D2 Kablosuz Router Yorumları

4 yorum
52 kişi 
42 kişi 

 • Güzel
  Ürünü 1 haftadır kullanıyorum , güzel hoş bir ürün iki bağlantı veriyor (2.4 ve 5 ghz ) internette kopma olmuyor fakat ürünün 3 anteni var ama çekim mesafesi kötü ev içinde bile sinyalin düştüğünü görebiliyorum ,birde üründe kablolu veya kablosuz bağlantıda pek fark göremedim (indirme işlemlerinde kablo bağlantı hızı wifi ile aynı)
 • Çok Memnunum!
  Yıllardır kullandığım malum marka modemden sonra Tp link gerçekten çok iyi geldi. Bütçem yeterli olmadığı için D5 düşünüyordum onu alamadım. AC kullanmak isteyenler mutlaka D5, D7yi düşünebilirler. Hatta D7 n hızında 450 mgbite ac hızında da 1200 mgbite çıkabiliyor.
 • Kullanıcı Görüşüm
  Eski modemim bilgisayar ve mobil cihazlarıma ip dağıtmada sıkıntı yaşatmaya başlayınca mecburen çift bant modem alma ihtiyacım oldu, Telefonlarıma 5GHz, Bilgisayarıma 2.4GHz ağından bağlanıyorum ve ip çakışması olmuyor ve üstelik performans kargaşası yaşamıyorum Kısacası ürün tam aradığım gibi TAVSİYE EDERİM
 • Wİ-Fİ 802.11AC DESTEKLİ
  ÜRÜNÜN ÇEKİM MESAFESİ DİĞER MODEMLER GİBİ ARTISI AC DESTEKLİ OLMASI. ÜRÜN Wİ-Fİ 802.11 n/b/g 2.4GHz 300 Mbps ve Wİ-Fİ 802.11AC 5GHz 433 Mbps TOPLAMDA YUVARLAK OLARAK 750 Mbps DESTEKLİDİR. ÜZERİNDE BULUNAN 3 ANTEN Wİ-Fİ AC 5GHz İÇİNDİR. 2 FARKLI KABLOSUZ YAYIN YAPMAKTADIR, LAPTOPUNUZ VEYA TELEFONUNUZ AC DESTEKLİYSE 5GHz 433Mbps HIZINDAN YARARLANIRSINIZ, DESTEKLİ DEĞİLSE SADECE 2.4Ghz 300Mbps Yİ GÖRÜRSÜNÜZ. KISACASI AC DESTEKLİ BİR MODEM ALACAKSANIZ EN UYGUNU DİYEBİLİRİM..


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!