Zyxel SBG3300N Kablosuz Modem

Zyxel SBG3300N Kablosuz Modem Yorumları

6 yorum
55 kişi 
41 kişi 

 • HARİKA
  ARKADAŞLAR İNTERNET CAFELER İÇİN GERÇEKTENDE UYGUN HARİKA BİR MODEL ZYXEL KALİTESİ FARKI. 10 ÜZERİNDEN 10. BENİM 25 ADET BİLGİSAYARIM VAR 1 YILDIR KULLANIYORUM TIK YOK HARİKA.
 • Beklentileri karşılayan bir cihaz
  Ürünü vpn tünel oluşturma nat işlemleri üzerine almaya karar verdik. Ürün üzerinde 35 tane vpn desteği var. Eski modemimize göre performansı kat kat fazla vpn tünellerde hiç kopma olmuyor, Kablolu ve kabloğuz bağlantılarda ise servis sağlayıcımızın bize verdiği hız ve değerleri tam olarak bize yansıtıyor. Wifi kopma problemlerimiz ortadan kalktı diğer şubelerimiz içinde aynı modemden sipariş ettik herkese öneriyorum
 • Pişman olmayacağınız bir seçim
  İş yeriniz için bir modem almayı düşünüyorsanız tavsiyem Zyxel SBG3300N. 1 kere olsun sorun yaşamadım kullanıcıların internete girmesini engellemek isterseniz 32 adete kadar MAC adresi filtreleyebiliyor. İş yerinizde şubeleriniz ile VPN bağlantı kurmak isterseniz Eş zamanlı 20 IPSec VPN desteğİ bulunuyor. Bu özelliklerini kullanmaktayım ve çok işime yarıyor kısaca sıradan bir modemde bulamayacağınız birçok özellik bulunuyor kesinlikle tavsiye ederim.
 • Beş Yıldız
  MÜKEMMEL UZAY MEKİĞİ GİBİ ÇALIŞIİYİR HAAA
 • Nerede kullanacaksın?
  Bu cihaz ev kullanımından ziyade ofis, küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için tasarlanmış. Ev kullanımına pahalı. Nerde kullanırsan kullan tavsiye ederim. Bu cihazla, wifi ve lan bağlantılarının engelleyebilir, istenen kullanıcının ağa girişi, ağdaki kullanıcının internete çıkışı wifi veya lan üzerinden kısıtlanabilir. İstenen kullanıcının web de hangi sayfalara girip giremeyeceği kısıtlanabilir. NAT (port yönlendirme) sorunsuz ve kusursuz çalışır. 1+3 toplam 4 adet wifi ağı oluşturulabilir. İstenilen cihazın istenilen ip alması sağlanır ve bu ip nin başka bir cihaz tarafından alınması engellenebilir. wifi istenen ip den dağıtılmaya başlanır (ki bu her modemde vardır) cihazların istenilen dsn i alması sağlanabilir. Oyunlar için ip tanımlaması (incelemedim) yapılabilir. Cihaz ayarlarının yedeği alınarak, reset sonrası aynı ayarlar ile kurulması sağlanabilir. Arayüzü İngilizce; sayfasından Türkçe versiyonu indirilip kurulabiliyor ancak, ben belki kilitlenme olur düşüncesi ile denemedim.
 • ZYXEL SBG 3300N Güçlü bir cihaz.
  Bir projemde ZYXEL SBG 3300N VDSL2/ADSL2 ile Draytek Vigor 2920 Dual WAN VPN demo yaptım. Müşterim tercihini Zyxel den yana kullandı. 260 adet şubeye Zyxel leri kurup SSL VPN ile merkeze bağladık. Merkezde Fortigate 600C vardır. ZYXEL de MAC klonlama yoktu, yurtdışı ile görüşüp 10 içerisinde MAC klonlamayı eklediler.
 • Ürün İyi.Hızlı Kargo.
 • Özellikler

 • Bağlantı Hızı300 Mbps
 • Port Sayısı4


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!