Asus DSL-AC56U Kablosuz Modem

Asus DSL-AC56U Kablosuz Modem Yorumları

7 yorum
55 kişi 
41 kişi 
21 kişi 

 • başarılı
  hızlı kargo ve kaliteli ürün kurulumundan paneline kadar kolay bir arayüze sahip. Çekim gücü tasarımı malzemesi iyi. Tavsiye ederim
 • Beş Yıldız
  Kötü diyerek yorum yapan arkadaşın mantığını anlayabilmiş değilim. Aksine mükemmel diyebilirim. Asus modemlerin yazılım desteği çok iyi. Bence forumları araştırıp karar verin. Kısacası mükemmel bir modem.
 • VPN
  Bir çok pahalı model router cihazların yapabildiği özelliği sayesinde oldukça başarılı bir router modem, özellikle donanımsal VPn uygulamalarında fiyat olarak bulunabilecek ender cihazlardan biri.
 • Açıklamadaki ürün ile ilan ürünü farklı
  Açıklamadaki ürün ile ilan ürünü farklıdır. Açıklamada Router modelin özellikleri yazmaktadır. Ürün özellikleri için asus un kendi sitesinden inceleme yapılmalıdır.
 • Görüntüsü çok iyi
  Asus'tan beklenmeyen bir hamle. Servis sağlayıcımım ücretsiz verdiği modem bile daha iyi kapsama alanına sahip. Boşuna zaman harcamayın arkadaşlar bunun yarı fiyatına bunu 2 ye katlayacak modemler var.
 • 2 Haftalık İnceleme Üzerine
  Ürün 1.5 - 2 gün içerisinde kargo ile elime ulaştı bundan çok memnun kaldım. Ürünün içerisinde ihtiyacınız olan Splitter, Splitter - modem arası kablo ve 1.0 Gb/Sn bağlantıya izin verebilen siyah bir ethernet kablosu çıkıyor. İnternet bağlantısı için sizi kullanıcı adları ve şifreler ile uğraştırmıyor. Bu bağlantıyı otomatik gerçekleştiriyor. Siz sadece kullanmak istediğiniz Wifi ismini ve parolasını seçiyorsunuz. Arayüzü çok gelişmiş her şeye müdahale edebiliyorsunuz sizi kısıtlamıyor( Servis sağlayıcıların daki DNS zorunlulukları vs. gibi ) ve sade yapılmış. Fireware güncellemelerini otomatik indirip kurabiliyorsunuz. Wifi 2.5 ghz ve 5 ghz bağlantıları bence mükemmel çalışıyor. Kullanmakta olduğum ( 35 megabit download 2 megabit upload) hızları evin herhangi bir noktasında dibine kadar kullanabiliyorum. Herhangi bir bağlantı kopması gibi bir sorunla karşılaşmadım şu ana kadar. Önceki kullandığım üründe anlık ping artışları, internetten düşme ve bir süre sonra sapıtan ürünü kapatıp resetlemek gibi problemler bu ürün ile tarihe karıştı. Parasını sonuna kadar hak eden bir ürün. Gözünüzü kapatıp alabilirsiniz.
 • Hızlı kargo güzel ürün
  Hızlı kargo için teşekkürler. Cihaz çok iyi. iyiki 11ac destekli almışım note 3 ve t800 tabletim ile 5g bağlantısı olduğunu görünce daha da çok mutlu oldum. Note 3 ile 390 Mb/sn sansung t800 tablet ile 780 Mb/sn ile bağlantı kurabiliyorum.
 • Özellikler

 • Bağlantı Hızı1200 Mbps
 • Port Sayısı4