Linksys X1000 Kablosuz Router

Linksys X1000 Kablosuz Router Yorumları

5 yorum
53 kişi 
41 kişi 
21 kişi 

 • düşündüğümden daha iyi
  modem arayüzü karmaşık değil. sürekli elim reset düğmesinde değil. daha ne olsun.
 • linksys x1000
  internet servis sağlayıcıların verdiği dandik modemlerden kurtulmak isteyenlere tavsiye . kesinti , takılma ve donmalardan kurtulmak istiyorsanız alın bi linksys bakın keyfinize.markayı tanımayanlarda korkmasınlar, arkasında amerikan telekom devi cisco var.
 • ben pişman oldum
  modemi bence almamanız için bi kaç neden var. birincisi sürekli ADSL linkinizin stabil olmayacağı ve bu nedenle bi kaç kez modem yeniden başlayacak. bağlantıdaki noise sorunları bu nedenle çok yüksek oluyor. modem bu yüzden bi türlü açıldığı zaman ilk defasında bağlantıyı kuramıyor. ikincisi ise bence fiyatına değmiyor.
 • hiç bir markaya benzemez
  diğer markaları kötülemem ama bu modeme kadar modem kullanmıyormuşum. modem fiyat uygun menü karmaşık değil. hem router hemde standart adsl tek bir çözümde. kesinlikle modem denilirse bu marka akla gelmeli.
 • Modem Denilince Akla Hemen Onun Adı Gelir Cisco Linksys
  Hattan düşmek nedir bilmeyen, kapsama alanı iyi, hattı gayet verimli kullanan (eski modemimle 16 Mbite kadar hızı olan internetimi 10 Mbit zor görebiliyorken bu modemle 14 Mbit stabil bazen 15 Mbit görebiliyorum) ısınma sorunu olmayan, küçük ve şirin, antenleri (iki adet) kendi içinde saklı, ayarlarında Türkçe dil seçeneği olan, fiyatı uygun bir modemdir. Bu modemle misafirlerinize kendi şifrenizi vermeden internetinizi kullandıra bilirsiniz. Zira bu modem bir de misafir için kullanıcı adı ve şifre ayarlattırabiliyor. Kurulumu gayet kolaydır. Önemle tavsiye ederim ki, cihazın firmware (Türkçede "bellenim" diyorlar, modemin işletim yazılımıdır) güncellemesini mutlaka yapın. Bunda dikkat edilecek husus ise "Annex A" olan dosyayı sitesinden indirip güncelleyeceksiniz. Bazı cihazlarınıza bağlanma sorunu yaşarsanız kablosuz ağ tipini(Wireless Network Mode)"karma (mixed)" olarak ayarlayın sorun kalmayacaktır. Sorunsuz kullanıyorum, düşünenlere şiddetle tavsiye ederim.


 • Ana Özellikler

 • Türü Router