Seagate STCS6000201 Harddisk

Seagate STCS6000201 Harddisk Yorumları

3 yorum
53 kişi 

  • Kullanımı kolay, sessiz
    Ürünü geçen hafta aldım, denemeden yazmak istemedim. Ürün ev için ideal, çok sessiz. Kablo ile network bağlandığında 100Mbits bağlantı için 10Mb/s yükleme gerçekleştiriyor. Yani maksimumu kullanıyor. Fakat hala Seagate programı kullanmadan, dışarıdan dosyalarıma ulaşamadım. FTP deniyorum ama olmadı nedense. Biraz daha uğraşmam gerekiyor. Arayüzü çok basit. Kullanıcı eklemek, ya da güvenlik ayarları rahat yapılıyor. Networke bağlı televizyon ile rahatça dosyaları görebildim. Yan tarafında ek usb ile hdd bağlayıp dosya aktarımı ya da dosya kullanımı yapılabiliyor.
  • Belli koşullarda çok başarılı bir ürün
    Biraz sesli çalışıyor. Bu nedenle yatağınızın baş ucuna koyamazsınız. 1 Gigabit ethernet bağlantısı ile aktarım hızı oldukça tatmin edici ve hızlı. Smart TV anında görüp içindeki multimedyayı rahatlıkla ve kesintisiz oynatıyor. 30 GB boyutlu blueray HD filmde bile kesintisiz oynatabildi. Ev dışından da rahatlıkla bağlanabiliyorsunuz ancak bağlantı hızı ev içi kadar yüksek değil doğal olarak.
  • Seagate 2 - BAY 6 TB NAS
    Ürün özellikleri hayran bıraktı. Uzaktan internet üzerinden de dahil olmak üzere elinizin altında bulut depolama sisteminiz. Ayrıca sevdiklerinizle medyalarınızı direkt paylaşabiliyorsunuz..


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!