Western Digital WDBCTL0040HWT Taşınabilir Disk

Western Digital WDBCTL0040HWT Taşınabilir Disk Yorumları

13 yorum
57 kişi 
44 kişi 
31 kişi 
11 kişi 

 • Beş Yıldız
  Ürünü hızlı aldım. Gayet güzel ve kullanışlı bir ürün. İnternetten ve ağdan her şekilde erişim sağlanıyor. Harika bir depolama ürünü. Hepsiburada ailesine iyi fiyat ve hızlı gönderi için teşekkür ederim
 • Memnunum
  Kargo ve paketleme güzeldi. Bu cihaz ile birlikte Gigabit switchte aldım. Bilgisayarımdan 100MB/sn hızla veri kopyalayabiliyorum. DLNA üzerinden Samsunda C652 seri televizyonumda altyazıları ile birlikte film seyredebiliyorum. Tablet ve telefondan vlc player ile ses ve altyazı seçenekleri ile daha iyi kullanlabiliyor. Cihazı kapatmak için ise WD Quick View kullanıyorum. http linklerinden dowload da yapabiliyor. MyCloud uygulaması ile istediğim yerden erişebiliyorum. Şimdilik işimi görüyor. Daha fazlasını beklemeyenler için ideal. İndirime girmesini bekleyin. Hepsiburada dan 698TL'ye aldım.
 • Kullanımı basit mütevazi bir NAS
  Kurulumu ve ayarları çok basit, sadece klasörler ve kullanıcılar oluşturuyorsun. hangi kullanıcı nereye girebilecek okumamı yoksa yazmamı yapabilecek onları ayarlıyorsun istediğini public ayarlıyorsun bu kadar. pc uygulaması istediğin bir klasörü senkkronlu tutuyor mesela HDD den sildin PC dende siliniyor. PC ye yeni dosya ekledin HDD ye de ekleniyor. vs... herhangi bir cloud servis (dropbox, onedrive vs...) kullanmak gibi istediğiniz dosyayı public link vererek istediğiniz kişiye yollayabilirsiniz (tabi upload ülkemizin kanayan internet yarası) Eksikleri 1-Tek HDD li versiyona uygulama kurulamıyor. otomatik download gibi özellikler daha üst modellerinde var. 2-Android ve ios uygulamaları çok güzel ama uygulama senin telefondan hangi dosyaları otomatik upload etiğini bilmiyor ev ağında olsan bile internetten gönderiyor. Bu 2 problem doğuruyor. a-Telefondan HDD ye otomatik senkronlardın, görseller videolar yüklendi sen o görsellerin bazılarını sildin/yerini değiştirdin. Telefon uygulaması eğer senkronladığın klasörde o fotoğrafları göremezse tekrar yüklüyor. b-ev ağından telefondan direk HDD ye 200-300mb lık videoları atmak yerine internetten gönderiyor bu hem vakit hem kotondan yiyor... 3- internette HDD nin çop kutusu olduğu yazıyor ama ben göremedim yani yanlışlıkla sildik eski backupa geri nasıl döneceğim bilemiyorum Bu genel bir eksi Ülkemizdeki upload durumu ortada uzak yerden HDDdeki dosyaları indirmek ölüm...
 • İyi değil
  Avantajlar : Hdd içinde,3 tb gayet iyi,Arayüz tasarımı güzel<br />Dezavantajlar : Bulut sistemi berbat,Arayüz çok yavaş,Dosyalara erişim çok yavaş,Bir açıyor bir açmıyor<br />hdd üretiminde evet gayet başarılı ama nas konusunda olmamış. Satınınaldım ertesi gün iade ettim.
 • Beklediğim gibi
  Ürün tasarım olarak ık ve sade bir ürün. Kargo hızı da iyiydi. Yalnız ilk yedekleme süresi uzun sürdüğü için mutlaka kablo üzerinden yedekleme yapın WiFi ile çok uzun sürüyor ve tüm ağ yavaşlıyor. Hatta mümkünse gigabit çıkışı olan bir switch veya adsl modem kullanın. Özellikle smart tv için doğrudan filmlere erişebiliyorsunuz ve sorunsuz bir şekilde izleyebildim. Diskler Raid 0 şeklinde geldi değiştirebiliyor mu bilmiyorum.Web arayüzünde böyle bir seçenek görmedim. FTP ve SSH erişimi vermesi de ayrıca güzel. WD ye ait kendi uygulamaları çok başarılı değil alternatif uygulamalar kullanmanızı tavsiye ederim
 • ürün başarılı - sunum kötü
  ürün elime oldukça hızlı ulaştı , fiyatı da uygundu. Bu ürün teknik olarak benim bir çok açıdan işimi görecek bir ürün. Aldığıma memnunum. Ancak , cihazın içinden 1 adet Türkçe klavuz yada broşür vs. çıkmaz mı kardeşim ! Cihazı bir kaç gün sonra ve internetten indirdiğim kullanıcı videoları ile ancak kurup , fonksiyonlarını tam olarak kullanmaya başlayabildim.
 • MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
  ürünü çok hızlı şekilde gönderdiler ve sorunsuz teslimatını yaptılar


 • ürün on numara beş yıldız
  ürün gerçekten çok kaliteli tavsiye olunur
 • Ürün kaliteli ama..
  İçinde usb kablosu çıkmıyor keşke 3.0 uyumlu bir usb kablosu koysa idiler.
 • güzel ürün fakat
  Ürün hızlı bir şekilde elime ulaştı.Smart TV üzerinden altyazılı film seyredecekseniz benim gibi hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Disk, DLNA protokolü üzerinden TV'nize bağlanıyor. Eğer TV'niz desteklemiyorsa altyazılar çıkmıyor. Almadan önce mutlaka forumlarda araştırın.
 • Kullanışlı bir ürün ama dosya aktarımı çok yavaş.
  Cok kullanışlı bir ürün, web arayüzü, masaüstü programı ve mobile uygulaması ile resimlerinize, müziklerinize,  dosyalarınıza istediğiniz yerde  istediğiniz zaman  erişebiliyorsunuz. Fakat El Capitan ile Mac kullanıcılarının  başını çok ağrıtacak bir cihaz. Diski kısayol eklemek dert. Veri aktarımı çok yavaş , cihazda USB3 bağlantısı ile aktarmak istediğiniz harddiski bağlayabiliyorsunuz fakat 1tb lık veri aktarmak bütün gününüzü alabilir, umarım yeni firmware ile bu sorunları çözerler. 15 GB tı yarım saatte aktaracaksanız NAT destekli harddisk kullanmanın bir anlamı yok .
 • Harika chaz
  Güzel ve çok kullanışlı bir ürün
 • Beklediğim gibi
  Gigabit ethernet yoluyla ev içi ağıma bağladım. Dosya transferi bilgisayardan HDD'ye 70mb/sn ve üzerinde gerçekleşiyor. USB 2.0 HDD'den bilgisayar üzerinden ağdaki HDD'ye 350gb veriyi stabil 30-32mb/sn hızda aktarabildim. USB 3.0ile çok daha hızlı olur. Arayüzü pratik, Türkçe. Android cep telefonumdan ulaşması app yoluyla çok kolay, internet üzerinden ev dışından da ulaşbiliyorum. 3G'de evden video streaming bile yapabildim. Tavsiye ederim.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!